Turkcell vınn 2.0 yazılımı..

Konu, 'Turkcell Servisleri / 3G' kısmında ipkry tarafından paylaşıldı. Okunma: 53295 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. :aha: Arkadaşlar Turkcell'de artık vınn mobil modemlerimizin nete daha hızlı bağlanması ve netten alacağımız verimi maximum düzeye cıkarmak için yeni yazılım güncellemesini bizlerin indirime sunmuş bulunmaktadır :aha:

:oke: Tüm mobil modem VINN kullanan arkadaşlara hayırlı ve uğurlu olmasını temmenni ediyorum.. :oke:

işte link;
    TURKCELL - Turkcell 3G VINN

:disko:
    sinan 2 bunu beğendi.
  2. dört ayı aşkın bir zamandan beri türkcell vınn kullanıyorum.bu sisteme geçme sebebim yazlıkta da kullanılabilir olmasıydı.
    yazlıkta çok yavaş ta olsa sistemi çalıştırdım.sistem okadar yavaş
    ki boşta geçen zaman zarfında verilen kapasiteyi bitiriyor ve extra
    ödeme yapıyorsunuz.vınn 2.0 yazılımını indirmek için çalıştım fakat
    başardığımı sanmıyorum.bunun daha basit bir yolu yok mu?
  3. E176G yazılımı 2.0 bu linkten indirilebilir:
    http://www.turkcell.com.tr/downloads/E176.zip
  4. sp3 kullanıyorum bu driveri kuramıyorm sp3 le alakalı bı sırunmu acaba
  5. Kesinlikle alakalı deil, önce programın sürücülerini pc den kaldırın daha sonra vınn modemi bilgisayarınıza takın ve donanım bulması sırasında bu programı calıstırın daha sonra içine güncelleme yapacaktır zaten işlem yaptığını üzerindeki ışıgın hızla yanıp sönmesinden anlıycaksındır daha sonra pc yeniden başlat ve vınn modemi tekrar tak donanımı yüklesin..

Kolay Gelsin :oke:
  6. arkadaşlar vınn 2.0 yazılım'lı vınn'ı bilgisayarınıza yüklerken bazen setup da hata vere biliyor. bunun sebebi bilgisayarınızdan olmayan Microsoft .NET Framework 2.0 bu program dır. bu programı bu siteden indirip kura bilirsiniz.:

Yükleme ayrıntıları: .NET Framework Version 2.0 Language Pack

ondan sonra vınn programı yüklenecektir. kolay gelsin..!!:oke:
  7. arkadaşlar bende vınn e176 var .vınn' ıma yeni 2.0 sürümünü yüklerken elektrik gitti. elektrik geldiğinde bilgisayar vınn' ı okumamaya başladı bu sorunu nasıl çözebilirim. yardımcı olabilir misiniz. vınn bilgisayara taktığımda üzerindeki ışıkların hiç birisi yanmıyor yani bilgisayar vınn ı hiç okuyamıyor lütfen acil yardım...:hmmm
  8. ii KULLANMaLAR
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. turkcell vınn kurulumu için gerekli programlar