Turkcell T10 Android 2.3.7 U8110 Rom Sorunsuz..

Sponsorlu Bağlantılar

sancaqbey42

sancaqbey42

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell T10 Android 2.3.7 U8110 Rom Sorunsuz..
ÖZELLİKLER:
Bildiğiniz tüm 2.3 lerle aynı özelliklere sahip bir rom..

ÇALIŞANLAR:
wifi çalışıyor..
Gps çalışıyor..(igo rom içinde yoktur.deneme amaçlı yüklendi)
wifi tether çalışıyor..
kamera ve video kayıt çalışıyor..
market çalışıyor son sürüm.
Usb çalışıyor..

her zamaki gibi gereksiz hiçbir program kuruluma eklenmemiştir..
sadece rootexplorer var oda gerekli..depolama birimi 186mb..
kullanılan ram miktarı 81Mb (ayarları da eklersek 97Mb..)

Görsellik olarak herhangi bir değişim yok zaten themechoser dan bir çok tema yüklenebildiği için gerek görmedim.
AYARLAR:
rom kurulduktan sonra türkçe olarak açılır..
İlk açıldığında GPS açıktır.. Kapatabilirsiniz..
Cyanogenmod ayarlarında Performance ayarlarına girerek.. Use jıt ve enable surface dithering deki tıkları kaldırın..
Compcache RAM Usage disabled yapın..

KURULUM:
Rom Clockworkmod 5.0.2.3 ile kuruluyor..(üzeri ve altı ile denemedim)LİNK: ROMLİNK eski rom link kırıldı başka güzel bi rom attım:
1- Cihazlarında recovery modu olmayan ve daha önceden rom yüklemesi yapmayan arkadaşlar Cihazlarımıza clockwork recovery kurmamız gerekiyor.
2-indirdiğiniz dosyayı zipten çıkarın. Telefonunuzu kapatın. Usb kablosu bilgisayara takılı olsun. telefonumuzu seskısma+redetme(kırmızıtuş) basılı haldeyken açın. ANDROİD yazısı ekranda kaldığı zaman usb kablosunu bağlayın.
recovery dosyasında bulunan install-recovery-windows.bat dosyasını çalıştırın.
yükleme işlemi bittikten sonra usb kablosunu çıkarın. Telefonun pilini çıkarın..
3- telefonun pilini takın telefonu ses açma + yeşiltuş basılı haldeyken açın.
4-karşınıza recovery mod gelecek. Burada öncelikli olarak WİPE DATA/FACTORY RESET secenegini secin. Daha sonra YES DELETE ALL USER secenegini secin . işlem bittikten sonra geri tuşuyla geri dönün.
5- Şimdi İNSTALL ZİP FROM SDCARD seçeneğine gelin. Daha sonra CHOOSE ZİP FROM SDCARD seçeneğini seçin Burada daha önceden hafıza kartına attığımız zip uzantılı romu seçin. Rom yüklemesini bekleyin.
6- Yükleme bittikten sonra tekrar geri tuşu ile geri dönüş yapın ve en üstte bulunan REBOTT SYSTEM NOW seçeneğini seçin.
7- Cihazınız yeniden başlayacaktır. Bu yeniden başlamı işlemi 5 dakika kadar sürebilir bekleyin..

Pc_CaNaVaRi

Pc_CaNaVaRi

Üye
ben bunu başka bı yerden ındırdım kurdum fakat hoşuma gitmedı benım sahsı fikrim

Pc_CaNaVaRi

Pc_CaNaVaRi

Üye
o romuda kullandım fakat cok şarj gidiyor dıye kaldıdım 2.2.2 kurdum sabahtan aksama kadar sadece %25 şarjı gitti :) gayet basarılı şarj konusunda ama ıste T10 yanı cok fazla bısey beklememk gerekıyor

ibrahim ileri

Üye
Bende az önce 2.2.2 kurdum harita yok nerden nasil indircez

- - - Eklendi - - -

BENDE AZ ÖNCE 2.2.2 KURDUM HARİTA YOK NERDEN NASIL İNDİRCEZ

muhosmd

Üye
Rom nasil deneyen varmi rom 2.2.2 iyi şuan onu kullaniyorum zararini görmedim

muhosmd

Üye
kardeş link yenileseneee

magunacı

Üye
sim kart okumuyor nasıl okutacam bı ayrdım yaa

muhosmd

Üye
biri konuya el atsın link ölü

thebaron32

Üye
sd kartı okumuyor yardımm

mehmet4400

Üye
arkadaslar bende t10 warda android nasil yukseltirim

entegre46

Üye
kardeş kurduk ama harici bellekten dahiliği belleğe dosya aktaramıyorum yardımcı olursanız sevinirim

sancaqbey42

sancaqbey42

Üye
    Konu Sahibi
kardeş teli satalı cok oldu yardımcı olamıycam ınternette cok rom var baskasını yukle

sancaqbey42

sancaqbey42

Üye
    Konu Sahibi
baska güzel bir rom isteyenler aynı sekilde bunu yuklesin

Oğuz Göktaş

Üye
indirmeyin allah belanı vermesin romu yayınlayan ve yapan kişi şerefsizler yükledim romu başka bi rom yükleyemiyorum telefonuma hiç bir rom yüklenmiyor bu romda ne kamera çalışıyor n telefon stabil hızlı çalışıyor çok yavaş nede ekran görüntüler bok gibi şerefsizler

sancaqbey42

sancaqbey42

Üye
    Konu Sahibi
konu kapanmıştır telefon satılmıştır yuklemeyn gereklı destegı verremem arkadaşlar.

Üst Alt