Turkcell li olmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hasan192

hasan192

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell li olmak
slm arkadaşlar benim avea hattım var ben turkcell e gecmek istiyorum fakat turkcell e gecince ne gibi avantajlarım olacak yani turkcell i sectigim için ne gibi avantajlar verilecek birde arkadaşımı turkcell e cagrınca benim bir avantajım olacakmı bilgisi olan lütfen yardımcı olsun

sweety_boy_43

Üye
slm arkadaşlar benim avea hattım var ben turkcell e gecmek istiyorum fakat turkcell e gecince ne gibi avantajlarım olacak yani turkcell i sectigim için ne gibi avantajlar verilecek birde arkadaşımı turkcell e cagrınca benim bir avantajım olacakmı bilgisi olan lütfen yardımcı olsun

fatralıya geçersen geçşn gerçekleştğnde arkadaşnıda fatralı ya davet edp onu işlemi gerçeklştğnde.ikinizde heryne(yurtici) 1000dk kazanırsnz.
Hazırkarta geçersenz geçşnz yapldığnda GEL KAZAN yazıp 7060 a gondrin.bundan snra her 100ve üzeri yüklemnzde (1000kntr heryne yurtiçi) kazanrsnz.
INTERNET yazıp 7777 ye gndrdğnzde 100mb(1aylık) internet paketi kazanrsnz. Şmdilik bildklerm bunlar avantaj çok aklma geldğnde paylaşcam.maxicep i takip edin

hasan192

hasan192

Üye
    Konu Sahibi
çoook teşekürler yinede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt