Turkcell internet kullanan faturalıların dikkatine! Mutlaka okuyun madur olmayın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasinadil

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell internet kullanan faturalıların dikkatine! Mutlaka okuyun madur olmayın
Arkadaşlar turkcell in bu ay içinde sisteminde büyük bir sorun varmış.bazı şahıslarda bende dahil paketi olsa bile ücretlendirme yapılmış.bana da yüksek bir fatura geldi.müşteri hiz. Aradım ve hallettim.hatta diğer numaramda bile iptal ettirmiş olduğum servisin bile ücretini faturaya yansıtmışlar.yani 2 numarayla madur oldum. Bu ay ki faturaları dikkatli inceleyin......

• Beğen
Tepkiler: XaRFaX

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Buna benzer sorunlar bende de yaşandı. Geçen ayın 21'inde aldığım kampanyalı internet paketim ayın 30'unda yenilendi. Kampanyanın son ayı olduğu için muhtemelen 9.5tl ile yenileme olmuştur. Kalan 50mb silindi. Gelen mesajlar ile farkına vardım ve iptal ettim. Normalde bu ayın 30'unda iptal olması gereken paket yine 10 gün sürdü ve beş gün önce yani ayın 10'unda iptal oldu ve yine 50mb silindi. Son iki aydan beri fatura kesilmediği için bekliyorum. Ilk fatura ile şikayetimi bildireceğim. Bu mesajı diğer konuda gördüm, önemli olduğu için konu olarak buraya taşıdım. Sizde dikkatli olun.

Not: Başka konuda mesaj olarak yazılmış bu yazı önemli olması nedeniyle konu olarak buraya açılmıştır.

XaRFaX

XaRFaX

Üye
uyanık olmak gerek...

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
teşekkürler bizimle paylaştığın için emeğine sağlık sağol kardeş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt