turkcell,in söylendiği gibi çekim gücü yok

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa bilgin

Üye
    Konu Sahibi
turkcell,in söylendiği gibi çekim gücü yok
turkcel dağda taşta her yerde çekiyormuş yapma yaaa ist- göbeginde evimde oturup,da turkcel konuşamıyorun o kadar reklam yapıyorlar onca paralar ödüyoruz, defalarca aradım çözüm bulmadılar. yani turkcel burada aciz kalıyor işin garibi diger oparatörlerde sorun yok.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Dağda, taşta her yerde en iyi Turkcell çekiyor bu doğru. Şehirin her alanında çekmemesini normal karşılamak gerek. Çünkü şehirlerde büyük verici direkleri koyulamıyor, bu yüzden tam olarak verim alınamıyor. Köylerde böyle değil, kaliteli ve büyük bir direk ile ortalama 30km alanı etkisi altına alabiliyor. Şehirdeki bir direk ise belki de 1km alanı ancak alabiliyor. Birde buna binaların engeli eklenince iş iyice zorlanıyor. Bunun üstesinden gelmek için de her 1km de bir verici kurulması gerekiyor. Artık gerisini sen düşün.

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
BU konuda haklı olabilirsin dostum hiç böyle düşünmemiştim

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Ufak bir not: şu ana kadar gelen şikayetlere göre operatörleri değerlendirmek gerekirse.
Turkcell: Bazı bölümlerde çekmediği yönde şikayetler geliyor. (çekmediği bölümlerde, diğer operatörler de büyük oranla çekmiyor :) )
Avea: Genel olarak çekiyor fakat ucretlendirmede sorun yaşanıyor.
Vodafone: Çektiği alanlarda konuşamama sorunları yaşanıyor.

şehirlerde bulunan kişilerden genelde gelen şikayetler bu yönde. Aklınızda bulunsun.

metboy38

metboy38

Üye
haklısın dostun bizim burda pas istasyonu yon türkcellin 2012 calısmaları varmıs 2040 kesin gelecekmiş bekliyoruz

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
2040 :kop::kop: bekle dostum , pek bir şey kalmamış ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt