Turkcell Faturasız hat fiyatı ne kadar ?

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında Bolero tarafından paylaşıldı. Okunma: 50418 | Cevaplanma: 9

1. Turkcell Faturasız hat fiyatı ne kadar ?

arkadaşlar Turkcell faturasız hat almak istiyorum, açık hat tercihimdir,bi kaç yere sordum, 100 kontörlü 25 fln dediler, biligisi olanlar yardım ltfn

Yazan: Bolero
  2. artvin yusufelinde 100kontörlü hazırkart 22 lira...

3. 100 Kontör - 20 TL
    20 Kontör - 10 TL

civarında olmalı şu an .

4. Rize - Merkez'de 100 kontor yüklü 25 TL.

5. teşekkürler arkadaşlarrr

6. 100'lük hattın geliş fiyatı 22.50 tl
    satış fiyatımız da 22 tl
    20'lik hatlar ise 13.50 tl
    satışımız ise 12tl dir

7. Kutahya merkez 20kntr(12tl)100knt(19tl)

8. ArkadasLar Ben Bursadaki 100 KonturLu Hat Ve 20 KonturLu Hatların Alım Ve Satım Fiyatını Orenmek İstiyorum Alımı Salla Satım Fiyatını Örenmek İstiyorm Bana 30 DediLeR Ama bilmmiyoRm yinede Bir Sorayım Dedim ArkadasLar Yardm Plz

----------------------------------------------------------------------------------
    EMEGE SAYGI.! SEVGİ.! SEVKAT.! VERİNİZ.! Xd.!
    :oke:

9. her yerde aynıdır,
    20 kontörlü 17 tl
    100 kontörlü 30 tl

10. dostum yusufeli neresinden

Turkcell Faturasız hat fiyatı ne kadar ? konusuna benzer içerikler

1. turkcell hattı alcam fiyatları ne ( 26 Aralık 2009 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

arkadaslar hazırkart alcamda 2. hattım olarak 20konturlu turkcel hat nekadar bılgınız warmı bıde sms paketlerının kampanyası bıtıcekmıs 1ocak damı ne baska sms paket kampanyası warmı turkcelın bılgı werırsenın sevınırım sımdıden...
  2. Vodofone faturasız hatlar ne kadar bilen varmı ( 31 Ocak 2011 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Acil yardım ben hat alacagım ama karar veremedim vodofone hat fiyatlarını biliyorsanız yardımcı olun
  3. Faturasız vodafone hat ne kadar acil ( 6 Temmuz 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

[sıze=3]beyler faturasız vodafone hat ne kadar bilen varsa acil söyleyebilir mi acil ! [/sıze]
  4. faturasız hat ne kadar ( 15 Haziran 2012 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

arkadaşlar faturasız hattın fiyatı nedir ???
  5. hat fiyatları ne kadar yardım ( 20 Haziran 2012 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

arkadaşlar hat fiyatları ndan haberınız varmı yardımcı olun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 13:20:31