Turkcell Faturamı Geç Ödersem Ne Olur ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Faturamı Geç Ödersem Ne Olur ?
arkadaşlar bundan 1 ay önce faturalı Turkcell hattıma 63 küsür TL'lik fatura geldi aslında 27 TL gelmesi gerekiyordu Turkcell'i arayıp soruyorum neden faturam böyle yüksek geliyor diye(haziran ayından beri böyle) mesaj paketiniz var diyorlar bende iptal edin o zaman diyorum(defalarca iptal ettiler iptal olmadı üstelik mesaj paketini ben yapmadım)neyse son faturam 63 küsür TL gelince ben artık ödemeyeceğim dedim ve gittim diğer hattımı telefonuma taktım fakat bu gün aklıma bankalar geldi biliyorsunuz ödemeyince üzerine gecikme faizi vuruyor sizce ne kadar vurur veya ödemezsem ne olur hat şuanda kapalı açtırmayıda pek düşünmüyorum çünkü galaxy s3'üm yere düştü ve ekranı kırıldı onun için para biriktirirken gidip türksele 60-70 TL vermek bana biraz koyar birde arkadaşlar hat kapandı diye hattı kullanmıyorum acaba hat kapalıyken paketi yeniler ler mi sizce ? eğer yenilerseler kuzu kuzu ödeyeceğim ne yapayım :(

murat.122a

murat.122a

Üye
bence bian önce öde turkcell faiziyle alır birde mahkemelik olursun icra gelirler 63 tl sana 250tl vs 400tl bulur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt