turkcell fatura dökümanı

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında mavera34 tarafından paylaşıldı. Okunma: 55244 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. turkcell fatura dökümanı

arkadaşlar ben yeniyim ve bi sorunum var...:hmmm ben turkcel faturalı hat kullanıcısıyım ve aylık fatura dökümanım periyodik olarak geliyor.sizden istediğim bu dökümanlarda msjlarında kayda geçip geçmediği . yardımcı olursanız çok sevinirim:bigstar:

--------------- Ekleme ---------------

kimse yokmu:(

Yazan: mavera34
  2. Mavera Döküm geLdiği zaman; sen teLefondan hangi numarayı aradığın ve hangi numaraya mesaj attığının numarası yazar faturanda .Mesaj içeriği kişisel bilgi olduğundan dolayı o gelmez merak etme:)

3. İki kere konu açmışsın :hmmm

4. konusuyoruzzz

konusuncada gelıyor ıste

yapacak bırsey yok ama olay avea da

5. Faturam düzenli gelmiyor.dökümanıyla birlikte adresime gelsin istiyorum napmalıyım?

6. hiç birşey yok boş dosya xs

7. şu linkleri açıp doğru düzgün bişey bulamıyorum ya sinir oluyorum

8. nasıl arama özeti geliyor

9. mail adresine iste faturalarını düzenli olarak oradan takip edersin adrese düzenli gelmiyor faturalar

10. arkadaslar ben yenıyım benımde bır sorum olacak cevaplarsanız yardımcı olursanız sevınırım.. şimdi bu faturalı hatların dokumanı falann gelıyorya hangı numarayla konustugu mesajlaştıgı cıkıyo.. Pekı aynı durum faturasız hatlar ıcınde gecerlı mı acaba? Ve bu dokumanı hat sahıbı dısında baskaları ulasabılır mı ? Teşekkur ederım şimdiden

11. ocak ayından itibaren benim aradığım veya bana gelen görüşme dökümlerini istiyorum

turkcell fatura dökümanı konusuna benzer içerikler

1. turkcell fatura dökümanı

arkadaşlar ben yeniyim ve bi sorunum var...:hmmm ben turkcel faturalı hat kullanıcısıyım ve aylık fatura dökümanım periyodik olarak geliyor.sizden istediğim bu dökümanlarda msjlarında kayda geçip geçmediği . yardımcı olursanız çok sevinirim:bigstar:
  2. Turkcell Faturasız Hat Dökümanı ???????

Merhaba arkadaşlar. Ben Turkcell'in internet sitesinden Web şifresini bildiğim bir hattın hangi numarayla arama yapıp mesajlaştığına bakabiliyor muyum? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  3. Turkcell fatura gecikme bedeli

az önce telefonu kurcalarken 30 temmuzda turkcell faturasının geldiğini gördüm. (üzerinden 1 ay geçmiş) daha önce görmediğim için de yatırmadım haliyle. son ödeme tarihi 09/08/2011 ve 20,3 TL. Ben bunu yarın yatırsam gecikme bedeli olarak ne...
  4. Turkcell geçmiş döküman... (çok önemli)

Merhaba. turkcell faturasız hazırkart kullanıyorum. hattımın geçmiş dökümanını öğrenmek istiyorum. (Turkcell online işlemler demeyin! çünkü orda en son 2 aya bakabiliyoruz) benim öğrenmek istediğim 8-9 ay önce dökümanlar. nasıl bu dökümanlara...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 9:31:32