turkcell fatura dökümanı

Sponsorlu Bağlantılar

mavera34

Üye
    Konu Sahibi
turkcell fatura dökümanı
arkadaşlar ben yeniyim ve bi sorunum var...:hmmm ben turkcel faturalı hat kullanıcısıyım ve aylık fatura dökümanım periyodik olarak geliyor.sizden istediğim bu dökümanlarda msjlarında kayda geçip geçmediği . yardımcı olursanız çok sevinirim:bigstar:

--------------- Ekleme ---------------

kimse yokmu:(

kral_dadas

Üye
Mavera Döküm geLdiği zaman; sen teLefondan hangi numarayı aradığın ve hangi numaraya mesaj attığının numarası yazar faturanda .Mesaj içeriği kişisel bilgi olduğundan dolayı o gelmez merak etme:)

arslansem

arslansem

Üye
İki kere konu açmışsın :hmmm

Qurabiye2612

Üye
konusuyoruzzz

konusuncada gelıyor ıste

yapacak bırsey yok ama olay avea da

necmettin gök

Üye
Faturam düzenli gelmiyor.dökümanıyla birlikte adresime gelsin istiyorum napmalıyım?

vaptus

Üye
hiç birşey yok boş dosya xs

MİNEFT

Üye
şu linkleri açıp doğru düzgün bişey bulamıyorum ya sinir oluyorum

abdül21800

abdül21800

Üye
nasıl arama özeti geliyor

eyüpkayabaş

eyüpkayabaş

Üye
mail adresine iste faturalarını düzenli olarak oradan takip edersin adrese düzenli gelmiyor faturalar

enteresan21

Üye
arkadaslar ben yenıyım benımde bır sorum olacak cevaplarsanız yardımcı olursanız sevınırım.. şimdi bu faturalı hatların dokumanı falann gelıyorya hangı numarayla konustugu mesajlaştıgı cıkıyo.. Pekı aynı durum faturasız hatlar ıcınde gecerlı mı acaba? Ve bu dokumanı hat sahıbı dısında baskaları ulasabılır mı ? Teşekkur ederım şimdiden

nazmi alan

Üye
ocak ayından itibaren benim aradığım veya bana gelen görüşme dökümlerini istiyorum

Üst Alt