Turk Erkeği - DÜnyanın En Yakışıklısı

Konu, 'Konu Dışı' kısmında irun tarafından paylaşıldı. Okunma: 32855 | Cevaplanma: 14

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Alanının en prestijli yarışması sayılan, Dunyanın en yakışıklı erkeğinin seçildiği Manhunt İnternational adlı yarışmada 2005 yılında
    ülkemizi temsil eden Tolagahan Sayışman
    1. seçilerek Türk erkeğinin dünyanın en yakışıklı erkeği olarak anılmasını sağlamıştı.

< Resmi açmak için tıklayın >

Bu sene Çin&#39;de yapılacak Manhunt İnternational 2006 da ise, ülkemizi 18 yaşındaki Gökhan Keser temsil edecek.

< Resmi açmak için tıklayın >

İnternetten yapılan oylamalarında sonuçta etkili olduğu yarışmada bizi temsil eden adayımıza destek vermek istiyorsanız www.manhunt.com.sg sitesinden oylamaya katılabilirsiniz.

Not: Geçen yılın 1.si olduğumuz için sitenin açılış sayfasında Türk erkeğini temsilen geçen yıl ki adayımızın resmi yer alıyor. Eğer bundan sonrada anasayfada Türk erkeğini görmek istiyorsak, adayımıza destek verelim

2. türkiye türkiye türkiye türkiye türkiye

3. Ençok Alman ve rus gelin bizde nden acaba&#33;&#33;&#33;

bunun için oylama gerekmez dünya bilio bizim değerimizi&#33;&#33;

Ama bizim kıslar maalesef bilmiyor&#33;&#33;&#33;

4. Evet türk kızları değerimizi bilmiyor

5. <div class='quotetop'>(abuvice &#064; Apr 18 2006, 01&#58;07 AM) [post=318228]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    Evet türk kızları değerimizi bilmiyor
    [/b][/quote]

sanki siz Türk kızlarının değerini biliyosunuz da

bu arada 1. resimdeki çocuk hoşmuş

6. <div class='quotetop'>(jöly &#064; Apr 18 2006, 01&#58;11 AM) [post=318232]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    <div class='quotetop'>(abuvice &#064; Apr 18 2006, 01&#58;07 AM) [post=318228]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    Evet türk kızları değerimizi bilmiyor
    [/b][/quote]

sanki siz Türk kızlarının değerini biliyosunuz da

bu arada 1. resimdeki çocuk hoşmuş
    [/b][/quote]

Türk kızları başımızın tacı
    ama onlar bizim değerimizi, elin almanı, rusu, ingilizi kadar bilmiyo

7. yıne gaza geldınız tartısıyosunuz arkadaslar tartısmayın yaw emınım herkes bırbırının degerını bılıyodur dımı guzel turkıyemın guzel kızları

8. birinci olacak kadar yakışıklı değilmiş ammaaa hadi neyse..

9. ben daha yakışıklıyım

10. herkes birbirinin değerini bilir değer bilene rastlamadıysanız o ayrı

ama genellememek laazım

11. birileri değer bilen birine rastlamış galiba, ne mutlu
    darısı başımıza

12. bu nedir yav neresi yakışıklı bunun

13. tamam tamam yarınıza bastım bellı ben bıtsey gormedım

14. her zaman ya ben kendimden biliyorum

15. Tolgahan yakışıklı gerçekten ama gökhan için aynı şeyi söyleyemiyecem..gerçi güzellik yakışıklılık göreceli bir kavramdır..kimi beğenir kimi beğenmez..umarım şansı bol olur

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.