Turcell3G Wınn Dikkat Turcell sizde kullanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

ansver3

Üye
    Konu Sahibi
Turcell3G Wınn Dikkat Turcell sizde kullanıyor
Arkadaslar ben wın'a her ay 130 tl para odedim güya 4gb 39 lira ne yapıp edip size gb fazla yansıtıyorlar.
Üstelik Alınan veri sadece yansımıyor.Karşı tarafa gönderdiğiniz veri de size yansıyor.

Bir şey dikkatimi çekti ben yazlık bir yerde oturuyorum anca kimse yok.Wınnda 5mb bisi indircektim bi prog.ama Hoffie de dowlanda tıkladım hata verdi.Şu anda başka bir dosya indiriyorsunuz zaten die.
Firefox dan indirenlere baktım birşey indirmiyorum o zaman anladımki ya turkcell yapıyor yada başkatası taa nerden yapıyorsa artık.Bir pc de Virüs olma ihtimali yükse.Şifresini değiştirin ama Ekran klavyesi ile değiştirin.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 566228

admiral23

admiral23

Üye
turkcell vıınn olayını bilmem ama hotfile indirmede sorun yok.hotfile free ve premium hesaplı bir upload download sitesidir.dolaysıyla siz free yani bedava kullanıcı olarak indirmek istemişsiniz.bazen bende de olur indirmede hata verir tekrar denersin su anda yükleme devam ediyor der.bu güvenlik maksatlı bişeydir ve tamamen hotfile kaynaklıdır.siz free kullanıcı olarak indirmiş olmanızla beraber 15 dk boyunca hotfilede banlandınız.yani 15 dk boyunca 2. bir dosya yüklemesi yapamazsınız cünkü free kullanıcı olarak yükleme başlatmışsınız.ttnet aboneleri modemin fişini çekip tekrar taktıklarında ip değişir ve yüklemeye hemen başlayabilirler.vınn kullanıcılarından emin değilim fakat usb den cekip tekrar takıp nete bağlansaydınız sorun kalmazdı.
evet haklısınız vınn olayı biraz abartılı yani fiyatlar ve kota olarak fakat sizin sorununuz tamamen hotfile kaynaklıymış.bu durum rapidshare de de aynıdır...:oke:

DSGNRY

DSGNRY

Üye
dikkat ediyorum forumda iki üç mesajı olanlar genelde turkcell i kotuluyor, ilginç

Turkcell VINN kullanıyorum tam 3 aydır, tek bir kere bile 40 TL üstü gelmedi (39 TL ve 1 TL vergi -hat yeni-)

bu başlığı açmakla bu cümleleri yazmakla binlerce çalışana, bir şirkete iftira atıyorsunuz, belki güncellemeniz açık farkında bile değilsiniz. hem virüs olma ihtimali yüksek hem de Turkcell kota "çalıyor" diyorsunuz. ilginç çok ilginç :angry:

lütfen cümlelerimizi seçerek yazalım :pro:

edim1979

edim1979

Üye
dikkat ediyorum forumda iki üç mesajı olanlar genelde turkcell i kotuluyor, ilginç

Turkcell VINN kullanıyorum tam 3 aydır, tek bir kere bile 40 TL üstü gelmedi (39 TL ve 1 TL vergi -hat yeni-)

bu başlığı açmakla bu cümleleri yazmakla binlerce çalışana, bir şirkete iftira atıyorsunuz, belki güncellemeniz açık farkında bile değilsiniz. hem virüs olma ihtimali yüksek hem de Turkcell kota "çalıyor" diyorsunuz. ilginç çok ilginç :angry:
:nono:
lütfen cümlelerimizi seçerek yazalım :pro:
kardeşim hiçte öyle deyil ilk ay 19tl dediler 1300mg alacagım oldugu halde gelen rakam 29tl alacak ardaşlara söylüyorum sakın kanmayın 7mit diyor ne 7miti 200kb bile çıkmıyor sayfa açılırken bekliyorsunuz devamlı baglantı kesiliyor hiç memnun degilim artı abonelikten çıkamıyorsunuz

malentome

Üye
tüm operatörlerde tüm 3g hizmetlerinde dosya paylaşım siteleri ve torrent engellidir

Üst Alt