ttnet zyxel modem internet var ama yok

Sponsorlu Bağlantılar

sinan627

sinan627

Üye
    Konu Sahibi
ttnet zyxel modem internet var ama yok
s.a arkadaşlar ttnet zyxel model modem var modemdeki ışıklar hepsi yanıyo ama internet yok
sorun şu şekilde telefon wifiye bağlanıyor aynı şekilde pc de bağlanıyor full çekiyor hemde ama ne telden nede pc den internete girilmiyor pc de çekim yerinde sınırlı internet falan da demiyo hiç bir sorun gözükmüyor aynı şekilde ev arkadaşımın pc ve telefonu da bu şekilde modeme bağlı ama nete bir türlü girilmiyor modeme defalarca reset attım ama nafile işin garip yanı telefona bildirim geliyor çeşitli programlardan hatta messengerden yazı bile gönderiliyor ama face e girdiğimde yenilenemedi internet bağlantısı yok diyor artık kafayı yemek üzereyim 2 1 haftadır bu şekilde gün içinde bazen 1-2 saat düzeliyor kendiliğinden hiç ama sonra yine gidiyor faturalarımı tam ve vaktinde ödedim sorun ondanda değil ne önerirsiniz ne yapmam gerekir

kralberk13

kralberk13

Üye
hocam ttnet'e telefon açıp bilgi alırmısın operatörle konuş olmazsa arıza kaydı bırak gelip baksınlar

kralour

kralour

Üye
Hocam önce arkadaşın dediğini yap Ttnet müşteri hizmetlerini ara konu hakkında bilgi alacaklardır senin hiç bir şey yapmana gerek yok onlar modeme girip bakarlar arzaya tahminen interneti evine taşıyan kablolarda kırıklık söz konusu bu yüzden bazen düzelip bazen kaçamak veriyordur arza kaydı alırlarsa onlar halleder ;)

kralberk13

kralberk13

Üye
aynen arıza kaydı bırakınca hemen geliyolar zaten
hop konuyu hortlattık :D

kralour

kralour

Üye
Aynen :D benimde olmustu kablolarda kırıklar tespit ettiler değiştirdiler ve internetim düzeldi :)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Modemde yanan ışıkların bilgisini verebilir misin kardesim duruma göre bilgi verebilirim