TTNET ten Trabzon Çıkarması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
TTNET ten Trabzon Çıkarması

TTNET’ten Trabzon Çıkarması

TTNET, Trabzonlulara özel kampanyalar ve etkinlikler hayata geçiriyor. Bu kapsamda, TTNET ADSL’e abone olanlar, Asus Netbook’a 699 TL yerine 399 TL karşılığında sahip oluyor. Ayrıca kampanya ile Türk Telekom hizmeti Wirofon’dan ayda 1.000 dk. konuşma hakkı ve Wirofon kulaklık da hediye olarak sunuluyor.

Tüm iletişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan TTNET, Trabzonluları yüksek teknolojiye davet ediyor. 8-22 Şubat 2010 tarihleri arasında Trabzon’da düzenlenecek etkinlikler kapsamında TTNET ADSL’e abone olanlar, piyasa değeri 699 TL olan; 250 GB kapasiteli, 10.1” ekranlı, Windows 7 Starter’lı Asus Netbook’a KDV dahil 399 TL* karşılığında sahip olabilecek. Dileyen aboneler, Axess kredi kartı ile 24 ay taksitle ayda 17,50 TL’ye netbooklarına kavuşabilecekler. Kampanya ile ayrıca Türk Telekom servisi Wirofon’dan** ayda 1.000 dakika konuşma hakkı ve Wirofon kulaklık da hediye ediliyor. Mevcut taahhütsüz TTNET ADSL kullanıcıları da 24 ay taahhüt vermeleri halinde kampanyadan faydalanabilecek.

TTNET’in Trabzonlulara sunduğu avantajlar bu kadarla kalmıyor. TTNET’in bir diğer kampanyasıyla, internet erişimi için TTNET’i tercih edenler, 24 ay taahhüt vermeleri halinde 8 Mbps’ye kadar hızlı internetten ilk altı ay boyunca 9,99 TL*** karşılığında faydalanabiliyor. Ev ve işyerleri dışında internet erişimine ihtiyaç duyan Trabzonlu TTNET aboneleri, 3G’li Mobil İnternet Paketleri’nden ilk altı ayda aylık 5,99 TL ödeyerek gerek TTNET WiFi noktalarında gerekse de 3G kapsama alanında yüksek hızlı internet erişimden yararlanıyor.

*Anlaşmalı kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı bulunmaktadır.
** Wirofon, kendi telefon tarifenizi kullanarak, internet üzerinden hem Türkiye de hem de yurtdışında arama yapmanızı sağlayan bir Türk Telekom servisidir. Yurtiçi TTNET WiFi kablosuz internet noktalarında Wirofon’a ücretsiz erişim sağlanabilmektedir. Wirofon’da 30 Haziran 2010’a kadar devam edecek kampanya kapsamında şehir içi ve şehirler arası ev ve iş yeri aramalarının aylık 1000 dakikası hediye ediliyor. GSM yönüne aramaların dakikası ise tüm vergiler dahil 9 Kr’ye gerçekleşiyor.
***9,99 TL, NET4 paketinin kampanyalı tarife ücretini göstermektedir. Diğer paketlerin detaylarına TTNET web adresinden ulaşabilirsiniz.

rapman

rapman

Üye
işte Trabzon'un farkı :) gerçekten güzel kampanyalar yapmışlar.TTnet'e teşekkürler...

bambam61

Üye
ttnet neden hep pilot sehir olarak trabzonu seciyor anlamis degilim ilk vdsl testini de burada yapmislardi

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bu taahhüd olayı iyice moda oldu. Kafası sıkışan çıkarıyor bir kampanya al sana 2 sene taahhüd. Kampanya güzel ama 300 tl için 2 sene bağlı kalınmaz bu ttnete . Aynı fiyata daha ne kampanyalar var. Pek tavsiye etmiyorum. Şahsen almaya ve bağlı kalmaya da hiç niyetim yok.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Bu taahhüd olayı iyice moda oldu. Kafası sıkışan çıkarıyor bir kampanya al sana 2 sene taahhüd. Kampanya güzel ama 300 tl için 2 sene bağlı kalınmaz bu ttnete . Aynı fiyata daha ne kampanyalar var. Pek tavsiye etmiyorum. Şahsen almaya ve bağlı kalmaya da hiç niyetim yok.
Kesinlikle Son zamanlarda iyice sapıttı zaten.ALLAH vere bir taksidini geçir faiz üstüne faiz veriyorlar.Kurtulmama çok az kaldı Mart ayında kesiyorum ipimi
1 MB sınrısız internet ocak ayı faturam 85 TL arkadaşlar Düşünün faiz adı altında verdikleri kazığı.Yazıktır ben kaybetmem kendileri kaybeder.Ben yaşamım boyunca internetim olması için gayret gosterecegım peki bundan sonra TTNET in yanından geçer miyim?
Siz siz olan bedava leptop da verseler 2 yıllık tahattüte imza atmayın
Ben uyarımı yapıp isteyen atar isteyen atmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt