Ttnet 3g wınn faturam :(

Sponsorlu Bağlantılar

NorthWolf

Üye
    Konu Sahibi
Ttnet 3g wınn faturam :(
Selam arkadaşlar. Ben Ttnet'ten laptop aldım ve yanında bana ttnet 3g wın hediye ettiler. İlk 6 ay ücretsizdi. Ben o gündür aldığımından beri hergün olmasa bile aradaa wın'ı kullanırdım. Bugün avea'dan bana fatura geldi tam 464 Tl'iki. Gördüğümde şok oldum. Müşteri hizmetlerini aradım kotayı aştıklarımı söylediler. Hadi kota aşımınıda razıyım ama arkadaşlar heptende kullanamdım 464 TL bu nedir yaa ? Sizce ben wınımı kullanırken başka birisi benim wınıma erişmeş olabilir mi ? wınımda şifre varmı yokmu bilmiyorum. Aldığım gibi kullanıyorum lütfen bilen arkadaşlar bu konuda beni aydınlatırlarsa sevinrim :(

slm5288

Üye
arkadaşım,bende ttnet kampanyalı avea data hatlı vınn kullanıcısıyım.avea kota takibini adil yaptığını tahmin atmiyorum.ayrıca ankara altındağda vınn kulllandığıma göre çekim hızı yokdenecek kadar az.benim vınn aboneliğim,ilk 500Mb 5.99TL her 500Mb ek kullanımım 2GB ye kadar 7Tl ilave ücret alıyorlar.kendi takibime göre bir Gb geçmememe rağmen 2gb geçtim hesab ederek,artı ücretlendirme yapılmış itirazımda çözüm elde edermedim.bunun yanında vınn çekim gücü çok zayıf 6 aydır kullanıyorum.pişmanım.müşteri hizmetlerini 10-15 gün önce tekrar ardım,çekmediğini anlattım.inceleme yapacaklarını bildiren mail aldım.2 gün önce cebimden aradılar.kullandığım bölgede 3g desteğinin olmadığını bağlantıyı edge gprs den gerçekleştirdiğimi,bağlantı hızımın buyüzden yaş olduğunu bildirdiler.ister isem aboneliğimi iptal edebileceğim sorun kendilerin de olduğunu cihazı istanbulda ttnet müşteri hizmetleri sorumlusu birin adresine kargolamamı ve avea baiine giderek iptal iade formu doldurmam gerektiği bilgisini verdiler üzerimden bir yük kalkdı.sana tavsiyem kotakibini daha dikkatli yapmanı tavsiye ederim.yoksa insanın ocağına incir ağacı dikerler burası türkiye.kesinlikle avea mı bedava verseler almam.

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşım,buarada cihazın (vınn) ayarlar bölümünde pın kodu var onu aktif etmeni tavsiye ederim.senin bilgin haricinde vınn kullanılmaz şifren data hattındaki Pın 2 dir. istersen değişim yapabilirsin.ayrıca senin hattına girmelerini tahmin etmem.düşük bir ihtimal aynı ağı kullanmana rağmen harici kullanıcıları görürsün.

--Usta--

--Usta--

Üye
Selam arkadaşlar. Ben Ttnet'ten laptop aldım ve yanında bana ttnet 3g wın hediye ettiler. İlk 6 ay ücretsizdi. Ben o gündür aldığımından beri hergün olmasa bile aradaa wın'ı kullanırdım. Bugün avea'dan bana fatura geldi tam 464 Tl'iki. Gördüğümde şok oldum. Müşteri hizmetlerini aradım kotayı aştıklarımı söylediler. Hadi kota aşımınıda razıyım ama arkadaşlar heptende kullanamdım 464 TL bu nedir yaa ? Sizce ben wınımı kullanırken başka birisi benim wınıma erişmeş olabilir mi ? wınımda şifre varmı yokmu bilmiyorum. Aldığım gibi kullanıyorum lütfen bilen arkadaşlar bu konuda beni aydınlatırlarsa sevinrim :(

Off.ustam çok geçmiş olsun gerçekten üzüldüm :hmmm

hakan058

hakan058

Üye
ne diyim allah belasını versin hepsinin. hepsi aynı bu insancıkların.
geçmiş olsun kardeşim

ferdigecici

Üye
1Gb Aşım 50 TL. Sen 10 Gb Filan Kullanmışsın.

maxirabit

maxirabit

Üye
Kota aşımında en çok yaşanan problemlerden birisidir.Geçmiş olsun.

'MuTTo'

'MuTTo'

Üye
Geçmiş Olsun Kardeşim.464 Lira.Başka Dicek Bişeyim Yok Geçmiş olsun:hmmm

benmaxicep

Üye
kardeş bence sen bu parayı ödememeliydin çünkü sitede 199 tl ve üzeri kullanımlarınız için ek ücret alınmayacak diye bir cümle olduğundan adım kadar eminim..