Trident TPAD

Konu, 'Çin Malı Telefonlar Karşılaştırma ve Tartışmaları' kısmında musa.075 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3085 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tek kelimeyle berbat:kotu:Tridentin hiçbir ürünü güzel değil.Sakın alayım deme.

2. işlemciden kaybetmiş.ayrıca orjinallikten uzak bir cihaz. kendi tasarımı bile değil.ipadi klonlamış.
    sana önerim şuan NT'de satılmakta olan Qube Tab :oke:

3. Cevaplarınız için teşekkürler. Trident TPAD almayacağım.

4. Qube Tab alacağım. Broşürde fiyatı 399 tl. Fiyatı da uygun.

5. arkadailar,bende trident t-pad 7 android 2.2 var aldım çalışıyordu. Önce kulaklık çalışmamaya başladı. Şimdi de açma tuşuna basıyorum. Hep açıldığı gibi önce yeşil mav kırmızı yanıyor. Ama ekran gelmiyor . Yardımcı olursanız sevinirim

Trident TPAD konusuna benzer içerikler

1. trident tpad 10' Android 2.2 market sorunu!! :( ( 13 Şubat 2012 | Android Tabletler )

Başlıkta belirttiğim gibi arkadaslar tirident tpad 10'' aldım androin 2.2 işlemci 2 ay sonra markete donunca açılıyordu pencere 3 4 sn sonra kapanıyordu internette arayıp yapmaya çalışırkende marketin sürümünü sildim normal internete giriyor...
  2. Trident tpad 7 recovery mod nasil açilir ses kisma açma tuşu yok ( 16 Aralık 2012 | Android Genel )

Yardim edin arkadaşlar - - - Eklendi - - - BİLEN YOKMU YA?
  3. Uygulama trident tpad p713 android sürüm güncelleme ( 22 Ocak 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

arkadaslar s.a iyi aksamlar trident tpad p713 tabletım var bunlarda surum nasıl guncellenıyor bır anlatım felan varmı yardımcı olursanız cok sevınırım dun aldım ılk defa kullandıgım ıcın fazla bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.
  4. Haber Trident Tpad Teknik Özellikleri ( 11 Aralık 2013 | Android Tabletler )

Genel Özellikler Ağırlık 680 gram Genişlik 189.7 mm Yükseklik 242.8 mm Kalınlık 13.4 mm Şebeke frekansı GSM900 - GSM1800 - GSM1900 Bluetooth Var Ses kaydı Var Pil Miktarı Li-Po 3G Var Wi-Fi Var Renkler...
  5. Haber Trident Tpad 7 Teknik Özellikleri ( 12 Aralık 2013 | Android Tabletler )

Genel Özellikler Ağırlık 380 gram Genişlik 120.5 mm Yükseklik 190 mm Kalınlık 12.4 mm Şebeke frekansı GSM900 - GSM1800 - GSM1900 Eller serbest Var Bluetooth Var Ses kaydı Var Pil Miktarı Li-Po 3G Var Wi-Fi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 13:39:00