Trident T-1000 Trident W-T6 __?

Sponsorlu Bağlantılar

canumut38

Üye
    Konu Sahibi
Trident T-1000 Trident W-T6 __?
Trident T-1000 mi Trident W-T6 mı Sizce hangisi ?

Bu arada t1000 in kamerası nasıl bide mesaj ekranında yan cevirnce telefonu ekran yatay oluoyumu _?

atao

Üye
tabş ki be t1000

by_blade

Üye
Tridentlerin bildiğim kadarıyla hiçbirinde teli yan çevirince mesaj yazıp okumuyor, yan klavye yok yani, kamera güzel ama flashla birlikte kötü diyorlar

canumut38

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler Peki İ phone daki uygulamaları çalıştırıyomu t1000 bilen varmı ??

uoa94

Üye
ı phone haric hic bir tel i phone uygulamalarını calistıramaz uyduruk çakma trident mi calıstırcak

ksaltik

Üye
ı phone haric hic bir tel i phone uygulamalarını calistıramaz uyduruk çakma trident mi calıstırcak

çok doğru tespit kardeşim.....Telefon kendi kendini zor çalıştıryor arkadaşlar....Bu insanları aydınlatmak lazım. Aynı fiyata başka markaların cengaver telefonları var. Özelliğide yok ki bu telefonların enteresan olan o. Girin adam gibi bir alışveriş sitesime ürün karşılaştırma yapın bu marka ile diğerlerine bu telefonlarda özellik falan yok. kamera demiş arkadaş....Kamera 5 Mp olsa ne olcak lensinde iş olmadıktan sonra. Yere bir kere düşse ekranı kırılır çünkü pencere camı takılı telefonda :) Abartıyor muyum değil bence al gör kardeşim al :)

--------------- Ekleme ---------------

Berbat bir kalvyesi var bu telefonun açık söyleyeyim.....birileri videosunu çekip youtube koysa anlarsınız.....

dadyofof

Üye
ben kullanıyorum telefon harika tek sorun netten video izleyemiyorsun ama diger uygulamalar harika calısıo artı ewin heryerınden wifi yı kullanabılıosun

sezer.sen

Üye
arkadaşlar herkes altına üsütne konuşuyo anlaşılan burdakafasına göre 4 gün oldu alalı sırf nette baktım çoğu forummda aynı sorular var aldım .

kamerası idare eder düzeyde ama ekran çözünürlğü az ve kesinlikle flaş lı kullanıma uygun değil flaşsız gayet iyi
video çekimindede sorun yok görüntü olarak ancak ses çekiminde sesi düşük alıyor belirtim .
gelelim dokunmatik ekrana tabiki orjinallerin yerini tutamaz ancak kapasitif dokunmatik ekran olarak tek sorunu en alt karakterlerde sorun yaşayabiliyosunuz ancak ben bile 4 günde mesaj yazabiliyosam artık pek sorun edilecek bişe yok demektir(pek msj kullanan birisi değilimdir).menü kullanımı gayet rahat hiç bir sıkıntısı yok.
bu arada nokta koyalım şu sorulara artık
* çoğu sitede 3g deniyor . tabiki yok böyle bir şey ancak ön kamera arka kamerayla aynı özellikte
şahsen bunu çok sewdim
* wi-fi kesinlikle sorunsuz ve çekim alanı gayet iyi yatak odasından oturma odasındaki huwai modeme dahi bağlanıp net hizmetini kullanabiliyosunuz. ancak video izleyemiyorsunuz bunun bi çözümüne henüz bakmadım .
bir çözümü varmıdır bi bilgim yok
* dokunmatik ekran rahatlıkla kullanılabilir
* ben bu 4 gün iÇerisinde bi kaç kez düşürdüm sağlam çıktı :D
* siz eğer ki web ve e-mail ayarlarını şebekeniz üzerinden yapmak isterseniz trident in kendi sitesinde bilgilendirme ve ayarları mevcut bulunmakta kullandığınız şebekeye göre
*mesaj kısmında telefonu yan döndürdüğünüzde klavye ne yazıkki dönmüyor
ancak klavye harici her işlevde çalışıyor
* VE TV yok arkadaşlar bunu da belirtelim
*bazı arkadaşlar yüksek seseki sorundan bahsetmişle bi kaç yerde basit bi öneri getirim
bass yükselticiyi kapatırsnız ses net çıkar bu kadar

kendi görüşüm sınıf olarak bakarsanız tereddütlerim vardı ancak kullanımı biraz sizi zorlasada menü desteği olarak
ıphone almanın bi manası yok suan hemen hemen tüm özelliklere sahipsiniz dokunmatik ekran sorunsuz / ses ortta derece iyi fm ve kayıt var
tv yok ön ve arka kamera aynı özellikte wi-fi kesinlikle sorunsuzz - klavye kullanmaya daha doğrusu dokunmatiği birazck yavaş kalıyo alışmanız 3/4 gün diğer özellikler biliniyo zaten bence bu seviyede fiyatına deger bi alet
Tabi ki herkes aynı görüşte olmaya bilir yalnız ben bugün bi tanede hanıma gittim aldım şu an 2 tane t1000 var elimde ve ben memnunum gerisi size kalmış

by_blade

Üye
teşekkürler güzel bilgilerin için

emirhan283455

Üye
arkadaslar aranızda t1000 kullanan var mı bilmiorum ben t1000 kullanıorum tbyki memnunum hemde fazlasıyla . size bire kıyak yapayım .t1000 arka kapagına gore arkasında apple ıphone 4 16 gb yazan kapalar mevcut bunlar beyazıt ve eminonunden bulabilirsiniz . daha sonra gelelim telefona . ben ıphone da kullandım . ben oyun meraklısıyı . oyun zavki tby ki ıphone gibi deil ama . idare eder. henuz sensor ile calısan oyun bulamadım . ama sensor var tbyki . bunun kanıtıda icindeki zar oyunu . su ana kadar tek sorunum wap tan veri indiremiyorum . eger t1000 kullanıpta bu sorunu cozebilen varsa bana yardımcı olabilr mi ?

turanyildiz58

Üye
arkadaşlar telefon güzel kullanıyorum çok hoşuma gitti.alırken 2 defa düşünün. sakın servisine işiniz düşmesin illallah dedirtiyor. 1 ay içinde 2 defa servise gitti arayınca muhatap bulamıyorsunuz.camı kırıldı ücretsiz değiştirdiler imei numarası klonlu çıktı ründeki etiketle içindeki numaralar farklı karrmaşık işler. az sabredin çinli abiler daha güzel şeyler yaparlar

tahaye

Üye
acf video player ile video indirebiliyorsun uzun metrajlı videolar değil bunlar tabi , bolt da yükleniyor tavsiye olunur

kralmso

kralmso

Üye
samsung wave 2 ve trident t 1000 kullanıyorum.klavyelerindeki fark en fazla %35.ekran farkı en fazla %20.kapasitif dokunma farkı epey var.oda wave 2 nin çok üstünlüğünden.nokia 5800 kullandım.inanın t 1000 in dokunmatik ekranı 5800 dan iyi.t 1000 de gerçekten kapasitif dokunmatik ekran var ve öyle kalem çer çöple çalışmıyor.sadece parmak ile dokunma ile çalışıyor bastırma ile değil.birde trident bi türk markası ve 2 sene garantili telefonları.t 1000 ekranı dokunuşu çalışma şekli hızı menüsü ile diğer çin telefonlarına hiç benzemiyor.trident türk markası ama t 1000 çin işi yani.sanırsam bunlar ithalatçı.ama sonuçta karşında bi türk muhatabın var.

meme4

meme4

Üye
bugün sipariş verdim salı günü gelcek iyi çıkarsa kullanırım çıkmazsa direk satarım :yuru

cerkezyenice

cerkezyenice

Üye
Ben yaklaşık 4.5 aydır kullanıyorum kesinlikle bir sorunla karşılaşmadım çok memnunum ayrıca kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş ayrıca sorunları buraya yazarsan yardımcı olurum

hzlhzr

Üye
Arkadaşlar T1000 ne android kurulumu yapabilirmiyiz?

cerkezyenice

cerkezyenice

Üye
Şu an çok zor ama çok yakın bi zamanda oda olur inşallah

Üst Alt