Trident Mini HD 700 uyudu alıcısı yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

rambomert

rambomert

Üye
    Konu Sahibi
Trident Mini HD 700 uyudu alıcısı yardım lütfen
arkadaşlar bu uyduya server nasıl yüklenir şifreli kanalları izlemek istiyorum lütfen yardım edin

custave

custave

Üye
belgesel kanallarını abone olup kart alıp izleye bilirsin tabiki uyumlu kart girişleri varsa bide internet girisi varsa server alıp izlersin hepsini
bisslede belleli başlı kanalları izlersin.

almadan bi sorsaydın
Hiremco al derdim bi iki takviyeyle izleye bilirdin butun kanalları bissleri zaten aciyo

- - - Eklendi - - -

Biss key basit bir şifreleme tekniğidir. Genelde yayınlarını şifrelemek istemeyen ancak buna mecbur kalan kanallar kullanır. NTV, NTVspor, StarTV, TV8, TRT kanalları vb. gibi kanallar uluslararası spor etkinliği sırasında şifreleme yapmak zorundadırlar.
Bu şifrelemenin sebebi yayın haklarını sadece Türkiye için almış olmalarıdır, ve uydudan yayın yaptıkları için yurt dışından erişime açık olacağından kuralı ihlal etmiş olurlar. Yayını BISS ile şifrelediklerinde sadece Kablo TV ve karasal anten ile yayın gösterilebilir.
BISS ile encode edilmiş bir yayın bir key ile çözülebilir. Uyduya bağlı dijital bir TV kartınız varsa ve geçerli key'i biliyorsanız yayını şifresiz izleyebilirsiniz.

rambomert

rambomert

Üye
    Konu Sahibi
Çok sağol ama daha istettim neyse kart girişi yok ama internete bağlanabiliyor yardım ederseniz sevinirim

rambomert

rambomert

Üye
    Konu Sahibi
ya ben uydu yazılımlarından anlamıyorum siz bi araştırıp bana aktarırsanız sevinirim flas belleğe atıp ta yükleyebilirim uyduya ne olur yardım edin uydu yarın elime geçer

custave

custave

Üye
ya ben uydu yazılımlarından anlamıyorum siz bi araştırıp bana aktarırsanız sevinirim flas belleğe atıp ta yükleyebilirim uyduya ne olur yardım edin uydu yarın elime geçer

başligi yardim diye degistir forumda uyduyu kullananlar varsa yardim edebilirler sanirim

Üst Alt