Trident MB600 Çift Hatlı Cep Telefonu

Konu, 'Trident' kısmında izotonik1 tarafından paylaşıldı. Okunma: 13325 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Trident MB600 Çift Hatlı Cep Telefonu

arkadaşlar bu telefonu aldım, kullanışı oldukca güzel, özellikleride ama media playerini herhalde hafıza kartına yüklemişler. bir türlü video oynatıcı proğramı calıştıramıyorjm. yardımcı olursanız sevinirim. saygılarımla.

Yazan: izotonik1
  2. aldıgın yere sor kardeş
    bence ama istersen bu telefonlara program atanlar var onları bul ok

3. Selam.

Mediaplayer a birşeyler yüklemek için Hafıza kartının içindeki
    Videos
    Klasörünün içine veya
    Music / My Music
    Klasörlerinin içine yuklemeler yapman gerekmektedir.

4. arkadaşlar trıdent t 828 için msn pururamı varmı bana yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekürler

5. Sağolasın

Trident MB600 Çift Hatlı Cep Telefonu konusuna benzer içerikler

1. trident t67 çift hatlı tvli cep telefonu... ( 23 Ağustos 2009 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

trident marka telefonumu bütün kutu içeriğiyle beraber satıyorum... elimde başka telefonlar olduğundan satıyorum... telefonum 2 aylıktır. faturası yok ancak garantisi var... rahat edemediğim bir konu da bu telefonda mesaj yazmak kolay değil......
  2. Çift Hatlı Cep Telefonu Alacam Yardım ( 2 Aralık 2009 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar bir sürü çift hatlı cep telefonu türedi piyasada hangisi alacağım bi karar veremiyorum Görüşlerinizi bekliyorum Tşk i.çlş.
  3. Trident MB 888T Çift Hatlı Telefon Satılıktır ( 24 Mart 2011 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Satın almak isteyenler elden satış yada kargo ile satış yapılır... kargo ücretine karışmam 90 YTL ye ikinci el olarak satılıktır telefonu sıfır aldım fakat fatura vs. belgeleri yok elimde o şekilde almak isteyenler arasın telefonun...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 21:12:08