Trident A9 GPS Sorunu Nasıl Çözerim Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

osmankalhan

Üye
    Konu Sahibi
Trident A9 GPS Sorunu Nasıl Çözerim Yardım
Merhabalar TRİDENT A9 Aldım Aldığım Günden Berri GPS Çalışmıyor Nasıl Yaparım. Wifi İle Bağlanıp Denedm Olmadı. Hala Konum Bekleniyor Diyor. Swarm gibi uygulamalar kullanamıyorum. En son yandex navigasyon denedim oda buluyor konumumu ama çok geç buluyor biyerlere gidiyorum 5 dk sonra gittiğim yere geliyor. hareket etmiyor. Ne yapabilirim ?

Karavelaa

Üye
Merhabalar TRİDENT A9 Aldım Aldığım Günden Berri GPS Çalışmıyor Nasıl Yaparım. Wifi İle Bağlanıp Denedm Olmadı. Hala Konum Bekleniyor Diyor. Swarm gibi uygulamalar kullanamıyorum. En son yandex navigasyon denedim oda buluyor konumumu ama çok geç buluyor biyerlere gidiyorum 5 dk sonra gittiğim yere geliyor. hareket etmiyor. Ne yapabilirim ?
Konum ayarlarını kontrol ettinizmi orada Google'nin izinleri felan bulunuyor.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Yanlis telefon almissin

kemal atakan

Üye
A) modelinden bende aldım. Son derece şık hızlı ve parasına göre 4x4 bir telefon. GPS sorununu çözdüm ancak anteni yetersiz kalıyor, ara sokaklarda çekmiyor.

• Beğen
Tepkiler: osmankalhan

osmankalhan

Üye
    Konu Sahibi
A) modelinden bende aldım. Son derece şık hızlı ve parasına göre 4x4 bir telefon. GPS sorununu çözdüm ancak anteni yetersiz kalıyor, ara sokaklarda çekmiyor.
Hocam olsun nasıl çözdünüz. Haritalar'dan buluyormu ? Ben şimdlik yandex navigazyon kullanıyorum. Oda işimi görüyor. Ama yüklü gelen haritalar'ı kullanmak istiyorum.

kemal atakan

Üye
Hocam olsun nasıl çözdünüz. Haritalar'dan buluyormu ? Ben şimdlik yandex navigazyon kullanıyorum. Oda işimi görüyor. Ama yüklü gelen haritalar'ı kullanmak istiyorum.
Mesajınızı ancak fark ettim. kusura bakmayın. Çözümü s4 lerle (MTK işlemcili telefonlarla aynı) netten araştırın, çözümü oldukça kolay. Hatırladığım kadarıyla google playdan nroot browser programı ile system/etc içindeki gps.config dosyasının birinci satırındaki "ch" yı tr olarak değiştiriyorsunuz.*#*#3646633#*#* kodu ile mühendis menüye giriyoruz. Orada EPO dosyasını güncelliyoruz. Ardından GPS menüye geliyoruz. Açık bir arazide kırmızı olan uyduların yeşile dönmesini bekliyoruz. Ardından herhangi bir GPS progrmını açıyoruz. Bu kadar. Ben bu şekilde yaptım İyi günler.

Üst Alt