traş makinesi bi bakın

Sponsorlu Bağlantılar

c0u

c0u

Üye
    Konu Sahibi
traş makinesi bi bakın
arkadaşlar traş makinesi almayı düşünüyorum sakallar yeni çıkıyor yani sert degil , jilet vurup fazla gür çıkmasını istemiyorum . şu makineyi begendim kullanan varsa memnun mu ?

yada kullandıgı traş makinesinden memnun olan varsa tavsiyede bulunun şimdiden sağolun :)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Gür çıkmasını istemiyorsan normal jilet ya da makine yerine banyo jileti kullanabilirsin :)

Invoke

Invoke

Üye
Genetik olaylar bence, jilet çok etkilemiyor ben hiç traş makinesi kullanmadım hep jilet, ama gür bir şeyi bırak normal bir sakalda yok yani. Sadece çene ve çevresinde var. Jileti vurdun mu gür çıkar, diye bir şey yok yani. Varsa hani nerde biz niye göremiyoz :D

Türk-X

Türk-X

Üye
Jiletin kestigi kılların sert gelmedigi bilimsel olarak kanıtlanmıştı galiba :) başka bir forum da tıraş makinasında phılıps ın iyi oldugunu okumuştum.kullananlar memmundu:D

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
bunu kullanmada ne yaparsan yap

mertcan01

mertcan01

Üye
Kardesim merhaba. 27 yaşında birisi olarak sana bi kac abi tavsiyesinde bulunacam. Yillardir bende makinayla tras olan birisiyim. Su yasima kadar toplasan 10 kere jiletle tras olmus yada olmamisimdir.
* kil normal olarak irsi ve genlere bagli bir konudur. Fakat jilet kil koklerini tetikledigi icin sert cikmasina sebep olur. Makina sakalini hic cikarmayacak değil tabikide yasin ilerledikce kil koklerin tabikide artacak yapina gore Sık yada gur olacak
*senin gosterdigin makinanin bi kac sene onceki modeli suan elimde. Degisen sadece rengi ve plastiginin sekli ozellikler ayni. Yillarca kullandim yillarcada memnun olamadim. Basliklari kullanmak zaten bi sıkıntı. 2 numara almak istersin 1 le alır yada bir yeri uzun bir yeri kisa birakir. Ama firek 0 yada basliksiz 0.5 alacam dersen sorun olmaz..
* ve en son artik canima tak etti sakalimin bozulmasindan alamamaktan ve berberimin uzak olmasindan dolayi gittim.berber makinasi aldim sarjli ince hafif. En kalitelisi 8 baslikli sac sakal 2 yil garanti 50 tl ye... 30 40 liraysda vardi. Suan istedigim gibi aliyor sekil veriyorum... bence bir daha dusun derim

Üst Alt