Tizenli Samsung Z2 akıllı telefon yeni görseller ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung'un yeni akıllı telefon modeli olarak Galaxy Note7 düzenlenen etkinliklerle resmi olarak duyuruldu. Bu akıllı telefon Android 6.0.1 Marshmallow mobil işletim sistemi ile sunulurken, ayrıca kavisli ekranı, üst düzey donanım özellikleri ve suya dayanıklı yapısı ile dikkatleri üzerine çekti.

Galaxy Note7'nin tanıtıldığı etkinliklerden birisi de Afrika'da gerçekleşirken, Galaxy Note7 burada ayrıca bir başka modeli de yanında getirdi. Yeni cihazın görüntüleri de bu etkinlik üzerinden gelirken,Samsung'un yeni Tizenli akıllısı Samsung Z2 bu cihaz olmakta.

Hatırlanacağı üzere Samsung cephesinden yeni Tizenli akıllı telefonun sunulacağı yerler arasında Afrika da olduğu yönünde açıklamalar gelmişti.

Samsung, geçtiğimiz sene Tizenli modelleri Samsung Z1'i sonrasında da Samsung Z3'ü pazara sunmuştu. Firma Samsung Z2 adında yeni bir model daha sunmaya hazırlanıyor ve bu yeni cihaz ise araya girerken, teknik özelliklerine bakacak olursak eğer, akıllı telefon 4" büyüklüğünde dokunmatik ekran ile gelecek ve ayrıca ekran çözünürlüğü de 540x960 piksel qHD olarak belirlenmiş.

32-bit mimaride dört çekirdekli işlemci içeren yonga setinden güç alacak olan Samsung Z2 akıllı telefon1GB sistem belleği içerecek ve ayrıca bataryası da 2.000mAh olarak geliyor.

Samsung, bir süredir Intel ile birlikte Tizen'i geliştiriyor. Daha önce bu işletim sistemi Intel ve Nokia tarafından MeeGo adı ile geliştiriliyordu. Samsung, daha önce Bada adında işletim sistemini kendisi geliştirirken, Bada da Tizen içine dahil olmuştu.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sözde tizen ama touchwiz ux gibi görünüyor. Bir de şu tizenler neden hep kütük gibi tasarıma sahip oluyor anlamış değilim. Giriş seviyesi diye zarif bir telefon yapılamaz mı??

Galaxy S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furyzer0

furyzer0

Üye
Sözde tizen ama touchwiz ux gibi görünüyor. Bir de şu tizenler neden hep kütük gibi tasarıma sahip oluyor anlamış değilim. Giriş seviyesi diye zarif bir telefon yapılamaz mı??

Galaxy S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Samsung zaten her işletim sisteminde touchwiz kullanıyor bada zamanında da touchwiz kullanıyordu yani touchwiz androiddeki arayuzun adı değil bir nevi samsungun tasarım dili

mTalk'tan gönderildi

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Tizen cihazlar videolarını izlerseniz oldukça seri ve akıcı çalışıyor

furyzer0

furyzer0

Üye
Tizen cihazlar videolarını izlerseniz oldukça seri ve akıcı çalışıyor
Evet akıcı ve stabil ama bir numarası yok wp nin live tile ları ve continuumu var sailfishın davranış tabanlı ara yüzü ve gerçek multitaskingi var ubuntunun da gerçek multitasking davranış tabanlı arayuzu ve gerçek pc modu var tizen ise görünen kısmında androidden bir farkı yok

mTalk'tan gönderildi

Üst Alt