Tivibu lumia kullanıcılarına ilk 3 ay ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
Tivibu lumia kullanıcılarına ilk 3 ay ücretsiz
TTNET’in Web TV hizmeti olan Tivibu Cep ile internete bağlanabilen her yerden telefonunuz ile yerli ve yabancı birçok TV kanalına ulaşabilir, Tivibu Cep’in zengin video arşivinden istediğiniz filmi, diziyi ve belgeseli istediğiniz zaman internet bağlantısı olan her yerden özgürce izleyebilirsiniz.
Özellikler;
•Canlı Yayın
•Durdur İzle – Geri Al İzle
•Seç İzle – Kirala İzle
•Tekrar İzle

Nokia Lumia sahipleri ilk 3 ay ücretsiz olarak uygulamadan faydalanabilirler.
Bunun için büyük harflerle NOKIALUMIA yazıp 6606 ya sms göndermeleri ve sms karşılığı gelecek olan kampanya kodunu satın alma işleminde belirtmeleri yeterli.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
ama Burda şöyle bir ayrıntı olabilir 12 abonem ol 3 ay bedava diyebilir.Açıklık getirir misiniz lütfen ?

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Birde üye olmak için halihazırda ttnet aboneliği istiyor mu ?

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
size bir kod veriyor o kodla 3 ay ücretsiz oluyor 3 ay dolduktn sonra paketi iptal etmezseniz normal ücretlmendirme ile devam ediyor 12 ay bağımlı kalmak gibi bir durum yok

drangela61

drangela61

Üye
Ben TT net abonesi değilim ve üye de olamıyorum nasıl olacak bu üyelik :S

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
Ben TT net abonesi değilim ve üye de olamıyorum nasıl olacak bu üyelik :S

valla onu bende bulamadım linkte ttnet üyesi olmayanlar için bi bölüm var ondada bilgileri yazıyorum güvenlik kodunu kabul etmiyor yanlış yazdınız diyor ama doğru yazıyorum

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Ben aradım ; "yalnızca TTnet aboneleri " :)

drangela61

drangela61

Üye
Bileydim hiç abone olmazdım :(

braayn

braayn

Üye
arkadaşlar müşteri hizmetlerini aradım ve kendileride böyle bir kampanyanın varlığından haberleri yok 6606'dan gelen aktivasyon kodundan nerden aktifleştirildiğine dair bilgide veremediler bende ilerleyen günlerde sıkıntı olmaması için fatura vs vs çıkmaması için sorgulattım aktivasyon yapmadığınızdan sorun yok dediler kapattım :D

flutewoddy

flutewoddy

Üye
arkadaşlar müşteri hizmetlerini aradım ve kendileride böyle bir kampanyanın varlığından haberleri yok 6606'dan gelen aktivasyon kodundan nerden aktifleştirildiğine dair bilgide veremediler bende ilerleyen günlerde sıkıntı olmaması için fatura vs vs çıkmaması için sorgulattım aktivasyon yapmadığınızdan sorun yok dediler kapattım :D

ben baştan beri tivibu cep abonesiyim ayda 3.90 tl kafam rahat :D

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
kod geldi ama bana :hmmm ama üye olamadım o ayrı :D üye olmak için girerkende kampanya kodum var diye buton var ona tıklayıpda girilmesi gerekiyor bi arkadaşım yaptı 3 aylık kullanacak

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
ama yinede ttnet ücret alıyodur