The Advanced Online Translator v1.1[0] S ^ 3 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
The Advanced Online Translator v1.1[0] S ^ 3 Anna Belle Signed
Açıklama: Program bir online metin çevirisi. İle çalışan Google Translate,Microsoft Translator, Yandex Translate. Uygulamada kullanılabilir daha 50ти dillerde metin girmek için ve seçim için bir çeviri.

Adı: TAO Translator
Çıkış tarihi: 11.04.2015
Geliştirici: Oleksii Serdiuk
Desteklenen dil: türkçe ve diğer
Platform (OS): S^3 Anna Belle
Durumu: ücretsiz

Değişikliklerin listesi:
- Sabit Google çeviri
Klavye artık geçersiz kılar alan
metin girişi
- Destek arabirimi dilini değiştirme
- Düğmesi temizlemek artık simgesi ile
- Tüm ayarları taşınmış yeni bir ayarlar sayfası
- "Yazarla iletişim"
Setleri diller güncellendi
- Destek makaleleri (sadece bazı diller için
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58 ve BozKurt0102

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
teşekkürler abi

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Allah razı olsun abiiiii bu programı yapandan da, paylaşandan (sen) da Allah razı olsun PM de demiştim ya yabancı arkadaş gelecek diye, kara kara düşünmeye başlamıştım arkadaşla bilmediğim kelimeleri nasıl hemen konuşacağım diye, sırf bu sözlük olayı yüzünden telefondan soğumuştum resmen tekrar Allah razı olsun abiiim @asigsasi abim madem böyle bir şey vardı neden daha önce haberim olmadı sen de haber vermedin :( Keşke keçen sene paylaşılsaydı be abi bir fransaya gittim anam ağladı zar zor iletişim kurduk hatta bazen ilkel yollarla :D Çoook çok teşekkürler abi benim buralarda bir şeyler paylaşılınca haberim olmuyor ya :'( Nasıl bütün Symbian bölümünden anında haberdar olabilirim?

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Allah razı olsun abiiiii bu programı yapandan da, paylaşandan (sen) da Allah razı olsun PM de demiştim ya yabancı arkadaş gelecek diye, kara kara düşünmeye başlamıştım arkadaşla bilmediğim kelimeleri nasıl hemen konuşacağım diye, sırf bu sözlük olayı yüzünden telefondan soğumuştum resmen tekrar Allah razı olsun abiiim @asigsasi abim madem böyle bir şey vardı neden daha önce haberim olmadı sen de haber vermedin :( Keşke keçen sene paylaşılsaydı be abi bir fransaya gittim anam ağladı zar zor iletişim kurduk hatta bazen ilkel yollarla :D Çoook çok teşekkürler abi benim buralarda bir şeyler paylaşılınca haberim olmuyor ya :'( Nasıl bütün Symbian bölümünden anında haberdar olabilirim?
beni takip edebilirsin :) Allah senden de razı olsun :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
Eduardo58

Eduardo58

Üye
beni takip edebilirsin :) Allah senden de razı olsun :tebessüm:
Tamam hep öyle yapıyorum zaten senden başka kimse yok abi buaralarda. :D Merak etme 2.5 hafta sonra ben de katılacağım siteleri aldım artık. :ehe

• Beğen

Üst Alt