Tavsiye Telephoto Kameralı, 6,7 ve üzeri ekranlı telefon tavsiyesi.

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Telephoto Kameralı, 6,7 ve üzeri ekranlı telefon tavsiyesi.
Şu anda S8 kullanıyorum, aslında günü kurtarıyor fakat bataryasını değiştirmeme rağmen günde iki sefer şarj etmem gerekiyor. Arada sırada takılmalar da oluyor. Bunun dışında 4 yaşında bir telefon. Ara yüz takılmaları dışında performansı halan daha yerinde. Rom at falan demeyin onlar hep Allah 'a emanet güvenlik seviyesinde, oynanmış yazılım kullanmam yani. Root olaylarına da satarken zorlanırım diye girmek istemiyorum, knox sayacını arttırıyor vs. diye. Kaldı ki onlar da çok emniyetli gelmiyor. Aldığım günden beri keşke az daha verip Note 8 alsaydım diyorum apayrı konu. Note 8 alsaydım şu anda böyle bir konu açmıyor olacaktım.

Bana Telephoto kameralı, parmak okuma sensörü ekranın içinde olan, 6,7 inç ve üzeri şarjı uzun giden bir telefon lazım. Mümkünse kablosuz şarj da olmalı. Bütçe çok önemli değil fakat f/p olmalı. 10 bin üzerine pek çıkmak istemiyorum. Xiaomi Mi 11 Ultra aklımda ama ülkeye gelecek gibi durmuyor, Mi 11 'in normali bile 10 bin liranın üzerinde ayrıca. 4 Yılda amiral gemilerinin haşat olduğu bu piyasada çokta uçmak istemiyorum 4-5 bin liralık telefonlar da işimi görür gibi. Telefon piyasasını epeydir takip etmiyorum, bana model önerebilir misiniz? Teşekkürler.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Buğra ne dersin ? Önerin nedir

Buğra

Buğra

Admin
Garanti önemli değil ise garantisiz cihazlar arasından OnePlus 9 Pro önerebilirim. 8200 civarına satılıyor şuan

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve avcitalip
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Garanti önemli değil ise garantisiz cihazlar arasından OnePlus 9 Pro önerebilirim. 8200 civarına satılıyor şuan
Küçük paralar ödemiyoruz, garanti önemli. Bir inceleyeyim yinede, teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt