Telefonum Bozuldu Nokia 5800

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okyanusya1995

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum Bozuldu Nokia 5800
Yaa benim telefonum Nokia 5800 neredeyse 2 senedir sorunsuz kullanıyorum açıkçası telefonu öyle çok sık kullananlardan değilim sadece konuşmak için kullanıyorum bir de internete girmek için bugün telefonumun ekranı birden bire karardı sonra açtım telefonu sadece nokia yazısı çıkıyor daha ileri gitmiyor daha öncedende ekran kararmıştı ama kapatıp açınca düzelmişti şimdi sadece nokia yazısına kadar açılıyor devamı yok ne yapabilirim lütfen yardım edin :ağlarım:

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Yaa benim telefonum Nokia 5800 neredeyse 2 senedir sorunsuz kullanıyorum açıkçası telefonu öyle çok sık kullananlardan değilim sadece konuşmak için kullanıyorum bir de internete girmek için bugün telefonumun ekranı birden bire karardı sonra açtım telefonu sadece nokia yazısı çıkıyor daha ileri gitmiyor daha öncedende ekran kararmıştı ama kapatıp açınca düzelmişti şimdi sadece nokia yazısına kadar açılıyor devamı yok ne yapabilirim lütfen yardım edin :ağlarım:

1- Batarya, hafıza kartı ve sim kartını çıkar yeniden tak.
2- Eğer batarya ve kartları çıkarıp yeniden taktığında sorun devam ediyorsa hard format at.
3- Sorun hala devam ederse telefona flash at.

hard format ve flash atımı hakkında forumda konular mevcut.
Googleda '5800 hard format nasıl atılır maxicep' bu şekilde arama yap. Flash içinde aynısı.

wodo18

Üye

1- Batarya, hafıza kartı ve sim kartını çıkar yeniden tak.
2- Eğer batarya ve kartları çıkarıp yeniden taktığında sorun devam ediyorsa hard format at.
3- Sorun hala devam ederse telefona flash at.

hard format ve flash atımı hakkında forumda konular mevcut.
Googleda '5800 hard format nasıl atılır maxicep' be şekilde arama yap. Flash içinde aynısı.

Daha da olmaz ise garanti ellerinden öper

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
olur inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt