Yardım Telefonu unrootlama

Sponsorlu Bağlantılar

PuresKAA

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu unrootlama
Merhabalar arkadaşlar telefonum j7 pro uzun zaman önce rootlamıştım telefonu ancak pek ilgilenmedim ve güncelleme yapmadım 7.0 da kaldı
Ancak artık rootu kullanmıyorum ayrıca güncellemeleri manuel yapmak istemiyorum sürekli o yüzden kaldırmak istiyorum artık
SuperSU dan kaldıracaktım ancak şöyle bir uyarıda bulundu bana:
Attempt to restore stock boot image? This is required for OTAs to succed. If you manually decrypted your device note that this might prevent your device from booting
Ne yapacağımdan emin olamadım yardımcı olabilir misiniz kingroot gibi bir uygulama kullanmadım rootlarken
Model numarası SM-J730F

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Merhabalar arkadaşlar telefonum j7 pro uzun zaman önce rootlamıştım telefonu ancak pek ilgilenmedim ve güncelleme yapmadım 7.0 da kaldı
Ancak artık rootu kullanmıyorum ayrıca güncellemeleri manuel yapmak istemiyorum sürekli o yüzden kaldırmak istiyorum artık
SuperSU dan kaldıracaktım ancak şöyle bir uyarıda bulundu bana:
Attempt to restore stock boot image? This is required for OTAs to succed. If you manually decrypted your device note that this might prevent your device from booting
Ne yapacağımdan emin olamadım yardımcı olabilir misiniz kingroot gibi bir uygulama kullanmadım rootlarken
Model numarası SM-J730F
Hocam ekran şifresi sim şifresi varsa kaldır , engel olabilir diyor.

• Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve gonyalı

PuresKAA

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır hocam çok sağ olun peki evet mi demeliyim buna hayır mı

PuresKAA

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır hocam çok sağolun

Üst Alt