telefonu modem olarak kullanma

Konu, 'LG' kısmında burak2012 tarafından paylaşıldı. Okunma: 5667 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. telefonu modem olarak kullanma

arkadaşlar ben telefonumu modem olarak kullanmak istiyorum ama beceremedim malesef telefonumda böyle bir özellik var sanırım çünkü pc suite ile bağlandığımda aygıt yöneticisinden modemleri açıyorum ve orada LGE Mobile USB modem #2 yazıyor nasıl bağlantı kurabilirim bu arada telefonum lg t310 ve usb bağlandı modlarında usb internet yok pc suite ile kurmam gerek

Yazan: burak2012
  2. joıkospot diye bi program vardı seninkine olur mu bilmem

3. lg lerin birçoğunda mevcut bir bölüm var
    ayarlar>>kablosuz ağ ayarları>>hotspot erişim noktası ile internet paylaşımı

burada taşınabilir ya da usb üzerinden paylaşım yapabilirsin ... taşınabilir kablosuz ortak erişim noktasını seçtiğinde gsm operatörlerinden kullandığın interneti diğer cihazlara wifi üzerinden aktarabilirsin

4. pc suite ile bağlanmayı denediniz mi ?

telefonu modem olarak kullanma konusuna benzer içerikler

1. Telefonu modem olarak kullanma ( 4 Mayıs 2009 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaslar bi sorum olacak ben turkcell in 100 mb lık internet paketini aldim. Telefonu modem olarak kullanıp laptop la internete baglanabilirmiyim? Telefonum 6630 simdiden tesekurler
  2. Telefonu modem olarak kullanma hakkında bir soru ( 15 Nisan 2012 | Symbian S60v5 Genel )

merhaba arkadaşlar ben nokia 5800 telefonumu nokia suite üzerinden modem olarak kullanıyorum. Her şey güzel fakat bir sorum var. Günde yaklaşık 1 saat falan telefonu pcye bağlayıp facbook, twitter gibi sitelerde takılıyorum yaniçok mb...
  3. Samsung BT 7722 telefonu Modem olarak kullanma???? ( 30 Nisan 2012 | Samsung )

Selam arkadaşlar benim Samsung BT 7722 telefonum var ve bu telefonu Modem olarak kullanıp laptopumdan internete bağlanmak istiyorum( hattım avea ) lütfen yardımcı olun.
  4. telefonu modem olarak kullanma sorunu ? ( 24 Haziran 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arakdaşlar telefonu modem olarak kullan diyorum sonrasında pc suite ile bağlıyor gibi oluyor sonra ovi suite moduna geçiyor sonra tekrar alıyorum bağlanmıyor pc de bi problem yok başka pcde denedm yine aynısı oldu e72 tel war onda denedm hiç bi...
  5. Telefonu modem olarak kullanma ( 9 Şubat 2013 | Symbian^3 Cihaz Destek )

Arkadaşlar telefonum nokia 701 bilgisayara kablo ile bağladığımda modem olarak kullanma seçeneği çıkıyor ama ben bunu kablo kullanmadan farklı cihazlarada(tablet diğer telefonlar) wifi üzerinden kendi operetörden aldığım internetimi dağıtmak...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 17:07:33