telefondan youtubeye giriş ve video izleme yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

thedevils4

thedevils4

Üye
    Konu Sahibi
telefondan youtubeye giriş ve video izleme yardım lütfen
beyler yine bu konuyu nereye açacağımı bulamadım siz taşırsınız herhalde bilmiyorum ancak yardımız gerekiyor yeni telefon aldım nokia 6303i classic bu sabah youtubeye girdim ve bir dizi açtım şansıma o videoyu oynatıo sonra başka videolar açtım onlarıda oynatıyor ancak açtığım dizinin 1. partı 57 dklık olduğundan mıdır nedir anlamadım ama bazı yerlerinde hatta çoğu yerinde videoda karıncalaşma kareleşme renkli kareler yatay 2 eş parçaya bölünmeler filan oldu yani düzgün bir şekilde izlenmedi dizinin tamamı bunu nasıl düzeltebilirim düzeltme imkanım bi yardım ederseniz çok sevinirim

Ahmet_Selim

Ahmet_Selim

Üye
bende de oluyor büyük ihtimalle yok

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
sizin icin buldum burda youtube java indirin kullanın telden bu adrese girseniz daha iyi olur telefonunuza göre olanı indirmek daha kolay olur
m.getjar.com/mobile/26213/youtube-for-symbian/?ref=0&lvt=1326227746&sid=iuet28s19ymx9ips&c=4iap0019zbhmuvcw13&lang=en&udvs=symbian

----------Eklendi @ 22:41:51 ---------- Yazıldı @ 22:40:04 ----------

telden girin kesinlikle site mobil telefonu tanır ona göre dosya sunar

thedevils4

thedevils4

Üye
    Konu Sahibi
sizin icin buldum burda youtube java indirin kullanın telden bu adrese girseniz daha iyi olur telefonunuza göre olanı indirmek daha kolay olur
m.getjar.com/mobile/26213/youtube-for-symbian/?ref=0&lvt=1326227746&sid=iuet28s19ymx9ips&c=4iap0019zbhmuvcw13&lang=en&udvs=symbian

----------Eklendi @ 22:41:51 ---------- Yazıldı @ 22:40:04 ----------

telden girin kesinlikle site mobil telefonu tanır ona göre dosya sunar

kardeş güvenilir bi site dimi ve su verdiğin linkte (m.getjar.com/mobile/26213/youtube-for-symbian/?) bunumu giricez yoksa (ref=0&lvt=1326227746&sid=iuet28s19ymx9ips&c=4iap0 019zbhmuvcw13&lang=en&udvs=symbian) bunu ? tam anlamadımda

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
üsdekini gir ben n8den giriyorm pcden girince indiririm size hazır eklerim

mert41994

mert41994

Üye
Direk kendi media oynaticisindan oynatma için neler yapmak gerek ?

thedevils4

thedevils4

Üye
    Konu Sahibi
kardeş üsttekine girdim anlamadım hiç birşey nasıl indircez sen indiir sonra hotfileye filan uploadlayıver be kardeş sana zahmet anlamadımda bnm telefon nokia 6303i classic (bazı yerlerde 6303 classic die geçio) ve bunu yükleyince telefondakio rengkli kareler karıncalaşma filan olmucak dimi eminsin yani

hasanberber

Üye
Bende videoların hic biri acilmiyo niye acaba

kelesli_35

Üye
link kırık

Üst Alt