telefondan yazılım güncelleme

Konu, 'bada OS Genel & Destek' kısmında TheDarKinq tarafından paylaşıldı. Okunma: 1814 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. telefondan yazılım güncelleme

telefondan yazılım güncelleme kontrolü yapıyorum sonra hata veriyor şöyle
    yazılım güncelleştirmek için samsung hesabınızda oturum açın diyor çözümü nedir.

Yazan: TheDarKinq
  2. herşeyi denedim hesap açtım oturum açtım samsung apps yi de arka planda tutup denedim yinede aynı şeyi söylüyor.

3. evet orda bi sorun var galiba telefon üzerinden güncellenmiyor.

telefondan yazılım güncelleme konusuna benzer içerikler

1. Nokia 5800 Telefon Yazılımı Güncelleme Yardım

Arkadaşlar 58oo'ım var v4 şu anda v5 e yükseltmek istiyorum ama bir türlü yapamadım.Nokia Software Updater açıyorum telefonumu USB kablosuyla Bağladıktan sonra Ancak Aşağıda Resimdeki Hatayı Alıyorum Lütfen Yardım Edin... ---------------...
  2. Telefon yazılım güncelleme yardım lütfenn

Arkadaşlar telefonuma versiyon atmak istiyorum biliyorum forumda birçok şey var ama hiçbirinden birşey anlamadım versiyon atınca türkçe dil paketi gidiyormuş vs.. garantiye yollamak istemiyorum 2 ayda geliyor açıkcası kendim yapmak için...
  3. Telefon yazılım güncelleme

Arkadaslar telefondan versiyon guncellemekle pcden guncellemenin farkı ne
  4. Rootlu telefonla yazılım güncelleme yapılırmı?

Galaxy s3 kullanıyorum..Jealy bean bugün itibariyle türkiye'de dağıtılmaya başlanmıs fakat hem cihaz üzerinden hemde kies üzerinden denememde güncelleme yok uyarısı alıyorum..Telefonum rootlu o yüzdenmi güncellemeleri alamıyorum.Kısacası root...
  5. Yazılım Güncelleme

Merhaba Arkadaşlar Wave m gt-7250d telefonum var Android Güncelleme olacak mı olacaksa ne zaman acaba ? :)
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 7:58:33