telefon nasıl kayıt edılır arkadaslar......

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
telefon nasıl kayıt edılır arkadaslar......
arkadaslar almanyadan bana telefon gelecek ben bu telefonu nasıl kayıt edebılırım bu konu hakkında yardımlarınızı beklıyorum arkadaslar.......

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Telefonu al TİM 'e git. durumu anlat. Gerisini hallederler :D

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
ılk once vermıs oldugun cevap ıçın tesekkurler kardes TIM dedığın TURKCELL degılmı benım hattım VODAFONE farkedermı....

Burak

Üye
fark yok

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
tamam sagolun arkadaslar ben soyle bır sey duydum pasaportla kayıt oluyormus bu dogrumu haa bu arada TIM e gıttıgımde benden ne gıbı evraklar ıstıyorlar bılgınız varmı bu konuda arkadaslar.........

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
tamam sagolun arkadaslar ben soyle bır sey duydum pasaportla kayıt oluyormus bu dogrumu haa bu arada TIM e gıttıgımde benden ne gıbı evraklar ıstıyorlar bılgınız varmı bu konuda arkadaslar.........

hatırladığım kadarıyla pasaport lazım. Bir de 5-10 lira :D

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
o zaman bu iş yattı desenıze bende pasaport yok ne yapmam lazım

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
tanıdık arkadaslarımda var pasaport onların pasaportu olur mu olursa TIM e beraber mı gıtmemız gerekıyor

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah sagolasın ılgılendığın ıcın :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:rica:

saruman_me

saruman_me

Üye
ama ülkeye giriş süresi 1 ayı aşmamış olması lazım..

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ama ülkeye giriş süresi 1 ayı aşmamış olması lazım..

:nono: 1 ay içinde kayıt etmeden kullanabiliyorsun. 1 ay sonra hâlâ kayıt etmediysen kayıt dışı kalıyor. Operatör işlevlerini kullanamıyorsun. :oke:

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
bana ulastıgı zaman hemen kayıt edecem 1 ayı gecırmem arkadaslar tekrardan sagolun

saruman_me

saruman_me

Üye
:nono: 1 ay içinde kayıt etmeden kullanabiliyorsun. 1 ay sonra hâlâ kayıt etmediysen kayıt dışı kalıyor. Operatör işlevlerini kullanamıyorsun. :oke:
hayır pasaportun ülkeye giriş süresinin 1 ayı geçmemesi lazım aksi takdirde kayıt yapılamıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...