Telefon Alıcam Ama Çin malıdır düsüncesiyle Kararsız kaldım Bakabılırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozankalender

ozankalender

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Alıcam Ama Çin malıdır düsüncesiyle Kararsız kaldım Bakabılırmısınız ?
Arkadaslar Ben telefon alıcam googlenın androıd telefonları hosuma gıttı. menu kullanımı falan cok hosuma gıttı. Fakat çin mallarıda varmıs anlıyan varsa yardımcı olabılrmı cın malı oldugunu nereden anlıyabılırım. telefonun adı ( google android dream g2 ) cuma gününe kadar almayı planlıyorum. sıze bır danısmak ıstedım yardımcı olursanız gercekten cok sevınırım.

Resımlerı..

alcagım arkadas orjınal oldugunu soyluyor kutulu urun zaten yanlız yurtdısı gelımıymıs. urunun orjınal oldugunu nerden anlıyabılırım. acıl yardımlarınızı beklıyorum sımdıden fıkır oneren herkeze cok tesekkur ederım.

Mygse

Mygse

Üye
Ya orjinalini al yada alma derim ben
Çin malı telefonlarn hiçbirinden hayır görmedm çnkü

guero

guero

Üye
Bencede Çin malı telefonlar berbat bi ara kullandığım tv li bi model vardı az kalsın pil i patlama noktasına gelmiş (şişti) iğrenç menüsü berbat yazı fontları orjinalle alakasız özellikleri tek kelimeyle bu çin malı furyasını buradan kınıyorum hiç bi ürünleri orjinalleriyle kıyaslanamaz bile.

scuf

scuf

Üye
nokia veya diğer bilindik markalar olsaydı imei no suna bakarak anlayabilridik ama bu telefonda nasıl anlarsın bilmiyorum pek bilindik bi marka değil sciphone de buna benziyor çin malı çıkması ihtimali yüksek , teknosa,bimeks,vatan bilgisayar,hepsiburada,ereyon vs gibi bilindik yerlerden alırsan çin olma ihtimali 0 , bunun dışında ztaen telefonu eline aldığında çin malı olduğu belli olur kamera görüntüsüne bak VGA kalitesindedir + menüsünden,renklerin cansızlıgından kalitesizliğinden anlaşılır ama sen yinede güvenilir bilindik bi yerden al.

Crescent-23

Crescent-23

Üye
kardes arkadaşımda Çin N96 aldı 3 ayda telefon dağıldı Çin malına asla güvenme derim:) yazılar değşik oluyor ekranda güzel renkler meydana gelmiyor kamerası problemli oluyo bide sesi kaliteli varmiyor çin malı :)

DERBEDER-34-

Üye
Bencede Çin malı telefonlar berbat bi ara kullandığım tv li bi model vardı az kalsın pil i patlama noktasına gelmiş (şişti) iğrenç menüsü berbat yazı fontları orjinalle alakasız özellikleri tek kelimeyle bu çin malı furyasını buradan kınıyorum hiç bi ürünleri orjinalleriyle kıyaslanamaz bile.
Guero kardeşime katılıyorum .. bende bi ara trident wt-3 e sarmıştım baktım ki tlf.. güven vermedi kullanan arkadaşlar pek iyi aksetmedi vazgeçtim. bu tlfda sanki çin malına benziyor ve dip not android e aldanma bu çinlilier herşeyi yapar vallaa...

futbol123

futbol123

Üye
çin malı alma 3gün sonra bozulur

deniz-17

deniz-17

Üye
Arkadaslar Ben telefon alıcam googlenın androıd telefonları hosuma gıttı. menu kullanımı falan cok hosuma gıttı. Fakat çin mallarıda varmıs anlıyan varsa yardımcı olabılrmı cın malı oldugunu nereden anlıyabılırım. telefonun adı ( google android dream g2 ) cuma gününe kadar almayı planlıyorum. sıze bır danısmak ıstedım yardımcı olursanız gercekten cok sevınırım.

Resımlerı..

alcagım arkadas orjınal oldugunu soyluyor kutulu urun zaten yanlız yurtdısı gelımıymıs. urunun orjınal oldugunu nerden anlıyabılırım. acıl yardımlarınızı beklıyorum sımdıden fıkır oneren herkeze cok tesekkur ederım.
kesinlikle alma derim o hatayı yapma:nono:

haytaefendi

haytaefendi

Üye
çin malı alma bnce bana çin malı bedawa wersnler almam cok cektirio tmr ettrsn zor oluo telefn parası kdr fiyat cıkıo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt