Tehdit edip arıyorlar (ciddi)

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tehdit edip arıyorlar (ciddi)
Öncelikle konunun ciddi olduğunu belirtmek isterim. nick, imza ve profil resmime aldırmayın :ehe gereksiz mesajlarda daha çok göz önündeyim sadece.

Uzatmadan konuya geçmek istiyorum. yurt da kalıyorum oda da 4 kişiyiz. birinin sevgilisi durmadan onunla konuşuyor ve kavga ettiklerinde beni arıyor. telefonu uçak moduna almayı veya "rahatsız etme" moduna almayı düşünüyorum fakat ailem de arıyor ve bazen tanıdığım biri farklı numaradan arıyor olabilir. yurttan çıkana kadar telefonum o modda mı kalsın ki... çocuğun yanında olmasam bile kız arkadaşı benden bilgi istiyor siz düşünün :evet:
evet asıl olay burda başlıyor çünkü engelledim.. fakat bir başka numaradan arıyor, onu da engelledim bu kez arkadaşlarına aratıyor whatsapp dan mesaj attırıyor. Telefonla aradıklarında "birader" tarzı konuşmalar mı dersin, aynı şekil whatsapp mesajı mı dersin.gece saat 2-3 de uyumaya çalışırken aramalar mı dersin.. ilk defa gördüğüm sıfat mesaj atıyor tedirgin oluyorum.. son çare olarak eve çıktığımı söylemeyi düşünüyorum bir daha aradıklarında veya mesaj attıklarında. fakat inandırıcı gelmeyeceğini düşünüyorum çünkü sevgilisi yemin ettiriyor ve ince detayına kadar araştırıyor, sonuçta sözleşmeli olduğunu biliyordur. bu yüzden sizlerin yardımına ihtiyacım var bu illetten nasıl kurtulabilirim? he bir de kız arkadaşı bir zamanlar benim yaşadığım ilçe de yaşamış bir sürü ortak arkadaş var:ah

örnek bir mesaj olarak bunu gösterebilirim. sansürlediğim yerlede isim yazıyordu.

yine mesaj saatine dikkat çekmek istiyorum . bu görüntüyü arkadaşlarıma gönderdim toplanıp kaldığım yere geleceklerdi. Gelişmeleri buraya yazarım pek değişiklik olacağını sanmıyorum tek gelişme numara engellemek. O kadar çok var ki..

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
En basit yapılacak şey, aradığı numarayı mesaj attığı numarayı direk engellemek. Milyon tane numaradan ulaşamaz en nihayetinde bıkacak bir duruma gelecek.
Çok komplike hale getirmemek gerek böyle ufak durumları hiç olmadı beni rahatsız ediyor diyerek polise anlat onlar çıksın o kişinin karşısına birde onlara anlatsın.

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
vedat1966

vedat1966

Üye
Öğrencisi iseniz okumamak için güzel bir bahane.
Ailenize durumu bildirin. Eve çıkartsınlar sizi.
[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
  • Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
En basit yapılacak şey, aradığı numarayı mesaj attığı numarayı direk engellemek. Milyon tane numaradan ulaşamaz en nihayetinde bıkacak bir duruma gelecek.
Çok komplike hale getirmemek gerek böyle ufak durumları hiç olmadı beni rahatsız ediyor diyerek polise anlat onlar çıksın o kişinin karşısına birde onlara anlatsın.
son ihtimal olarak polis yolu gözüküyor halen devam ederse..
Öğrencisi iseniz okumamak için güzel bir bahane.
Ailenize durumu bildirin. Eve çıkartsınlar sizi.
[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Öğrenciyim. Seneye eve çıkmayı düşünüyorum ama gerçekten bu bahaneyi kullanabilirim bir yurt da kalmamak için.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Konuya tam hakim olamadım. Yani şimdi kısaca Tehdit mi ediliyor sunuz ?
Tehdit ediliyorsanız kim tarafından tehdit ediyorsunuz ?

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
  • Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator