Tarkan - Ay ( Şarkı Sözü )

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında fly cat tarafından paylaşıldı. Okunma: 627 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tarkan - Ay ( Şarkı Sözü )

Ah bir bilse
    Ne adaklar adadım aşkına
    Soldu renklerim eskidim uğruna
    Gökyüzüne yazdım adını binlerce yıldızla
    Aldırmadı gülüp geçti çağrıma

Göze aldım dağları deldim
    Çölleri denizleri aştım geldim
    Ah nafile bakmadı gözyaşıma

Ay Ay kahroldum
    Düşe kalka peşinde maskara oldum
    Ay Ay unutuldum
    Karda kışta kurda kuşa yem oldum

Yanarım sana emeklerime yanarım
    Ah Yanarım
    Ne fayda Dönüşü yok
    Yazık Uçtu gitti yıllarım
    Ne çıkar şimdi dönsen ahh
    Kalmadı ki tadım
    Kimine göre deli divane
    Kimine göre avareyim avare
    Elimi gözümü bağladı kaderim
    Ellerinde bi çareyim bi çare

Yazan: fly cat

Tarkan - Ay ( Şarkı Sözü ) konusuna benzer içerikler

1. Tarkan -Öp (şarkı sözü)

Bu yeni ben de kim Aynada bakıştığım? Bu yeni ben, ben miyim Kendimle tanıştığım? Dünümle bugünüm Can ciğer kuzu sarması Geç oldu temiz oldu Geçmişimin karması Yıkadı günahlarımdan Beni masumiyeti Cennetten gelen Bir melekti sanki...
  2. Tarkan - Bounce ( Şarkı Sözü )

"if you" let me see you bounce if you really know what's good for you ease the load, let it blow come on baby tell me what're you waiting for bring it on, here we go break free of all your senses when you close your...
  3. Tarkan - Eyvah ( Şarkı Sözü )

Bile bile yine aradı buldu Dağıttı yıktı külleri savurdu Ah kaçamadım Beni yine yakaladı eyvah Cefası cezası tüketti beni Kaba saba sözlerim dondu Çözülemedim Düğümledi beni eyvah Deli ediyor beni yalanları deli Huzursuz...
  4. Tarkan - Öp Şarkı Sözleri

Bu yeni ben de kim Aynada bakıştığım? Bu yeni ben, ben miyim Kendimle tanıştığım? Dünümle bugünüm Can ciğer kuzu sarması Geç oldu temiz oldu Geçmişimin karması Yıkadı günahlarımdan Beni masumiyeti Cennetten gelen Bir...
  5. Tarkan Firuze Şarkı Sözü

Bir gün dönüp bakınca düşler İçmiş olursa yudum yudum yudum yıllarını Ağla, ağla Firuze ağla Anlat bir zaman ne dayanılmaz güzellikte olduğunu Kıskanır rengini baharda yeşiller Sevda büyüsü gibisin sen Firuze Sen nazlı bir çiçek, bir orman...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Haziran 2015 Salı - 17:08:42