Tango Video Calls (Ücretsiz Görüntülü Görüşme)

Konu, 'Android Arama & Sms Uygulamaları' kısmında emreimren tarafından paylaşıldı. Okunma: 35234 | Cevaplanma: 15

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tango Video Calls (Ücretsiz Görüntülü Görüşme)

Android 1.6 ve üstü için.Görüntülü Görüşme Programı
    Ücretsiz görüntülü görüşme (wifi üzerinden)
    İphone ve Android telefonlara arasında çalışıyor
    Özel rehber oluşturma (Tango Video Calls kullananlaraı kaydetmek için)
    Görüşmeyi kayıt edebilme.
    < Resmi açmak için tıklayın >

http://www.4shared.com/file/WIpjkmw6/tangovideocalls_v144.html

Yazan: emreimren
    nina16 bunu beğendi.
  2. :oke:

3. tşkler deneyen oldumu

4. Bunu daha önce de görmüştüm ama Galaxy Gio ön kamera olmadığı için yüklememiştim.. deneyen var mı? Arka kamera ile de görüşme yapılabiliyor mu?

5. kendi şebekesinden de olsa iyi olurmus bildiğiniz gibi vodafone de internet çok uygun fiyata.

6. ise tariyormu deneyen varmi???

7. ben denedim ön yada arka kamera farketmiyor galaxy S2 ve sony xperia x10 arasında görüşme yaptık on numara bi program ücretlimi diilmi onu tam anlayamadım ama wifi üzerinden mükemmel kalitede görüşme yapılıyor...

8. arka kamarada görüşülüyor

9. iki kişi arka kamerdan konuşurken diğerini nasıl görcek

10. aynanın önünde konuşması lazım :D

11. slm arkadaşlar ben yeniyim nasıl indirmem gerektiğini bilmiyorum

12. Telefonunuz Android işletim sistemine sahip mi?

13. arkadaşlar galaxy mini ile pc arasında vodafonun sınırsız interneti ile denedim süperdi takılmada olmuyor gayet başarılı bir uygulama kullanmanızı şiddetle öneririm
    :D

14. Bende isviçre'deki ablamla rahatça ve ücretsiz görüşebiliyorum...üstelik onunki iphone'da kurulu tango....ister görüntülü, ister görüntüsüz.. çok kullanişli ve ekonomik. Zaten siz tango kurduktan sonra, rehberinizde tango kullananlari bulup listeliyor kendisi.

15. bi işi yapıyorsalar tam yapsınlarda nokia larda da çalışsın. illa androind sistemmi alalım yani

16. nasil mis bibakayim buna.

fatih7215 bunu beğendi.

Tango Video Calls (Ücretsiz Görüntülü Görüşme) konusuna benzer içerikler

1. Tango Video Calls v1.6.6315 ( Android için Görüntülü Konuşma ) ( 10 Temmuz 2011 | Android Arama & Sms Uygulamaları )

Skype'nin en büyük rakibi olan Tango ile ücretsiz görüntülü konuşma gerçekleştirin.
  2. Tango (ücretsiz görüntülü konuşma) ( 18 Aralık 2011 | Android Genel )

Tangoyu kullanan arkadaşlara bir soru sorcağım. iki kişi arka kamerada konuşurken diğer konuşanı nasıl göreceğiz?
  3. Tango Video Calls v2.1.27247 (Görüntülü Görüşme Uygulaması) ( 7 Ağustos 2012 | Android Arama & Sms Uygulamaları )

Market Bilgileri https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sgiggle.production > Download file Tango_Video_Calls_v2.1.27247.apk Zippyshare.com DepositFiles
  4. Tango Video Calls ( 19 Ekim 2012 | Windows Phone İnternet Uygulamaları )

Rehberinizde tango kullanan kişilerle görüntülü görüşme yapabileceğiniz bir uygulama Uygulamayı Tango Video Calls | Windows Phone Apps+Games Store (United States) buradan telefonunuza yükleyebilirsiniz
  5. Tango Messenger, Video & Calls V3.2.67659 ( 23 Kasım 2013 | Android İnternet Uygulamaları )

Yenilikler: - Bug Fixes - Introducing Tango music messaging powered by Spotify: search Spotify’s 20 Million song library, listen and share short music clips with friends or groups. - News Feed brings all of your friends and photos together in one...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 10:28:59