Tabletim adhoc ağını görmüyor

Konu, 'Android Tabletler' kısmında alexdesouza918 tarafından paylaşıldı. Okunma: 669 | Cevaplanma: 3

1. Tabletim adhoc ağını görmüyor

Biliyorum bazı arkadaşlar bana kızacak daha önceki konuları neden okumadın diye. hepsini okudum gözden geçirdim fakat hepsi root olarak wpa_supplicant dosyasını değiştirerek yapılıyormuş. acaba diyorum yeni bir çözüm bulunmuş mudur?

özet: nokia 5800 xpressmusic cihazımdan joikuspot ile oluşturulan wifi ağına tabletim ile bağlanmak istiyorum.

Android Tabletimin Özellikleri/Markası/Modeli/Android Sürümü:

Samsung Galaxy Tab3 7.0 SM-T210 - Android 4.1.2

Saygılar...

Yazan: alexdesouza918
  2. ad-hoc swichter diye bir uygulama var, deneyebilirsin

3. o programı biliyorum. root ile çalışıyor. ben rootsuz halletmek istiyorum.

4. imkansız

Tabletim adhoc ağını görmüyor konusuna benzer içerikler

1. Tablet Bilgisayarimda Adhoc Sorunu Var,Yardim Lütfen.. ( 6 Ocak 2013 | Diğer Tabletler )

Öncelikle herkese günaydin ve iyi forumlar... Arkadaşlar babam 200 Tlye android 4.0 işletim sistemli özellikleri idare edecek şekilde bir tablet almiş.1 haftadir kullaniyorum.Pek sikinti çekmedim.Dün telefonuma internet paketi yaptim ve...
  2. Tabletimi bilgisayar görmüyor ( 7 Haziran 2013 | Android Tabletler )

Önceden bilgisayarım tabletimi görüyordu. Artık görmüyor. Aygıtı yüklerken hata veriyor. Hata "Belirtilen hizmet, yüklü bir hizmet olarak yok" diyor. Günlerdir uğraşıyorum. Bir türlü yapamadım. Driverini aradım bulamadım. Şimdiden...
  3. iPhone 5 Wifi Ağlarını Görmüyor ( 19 Ağustos 2013 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Bildiğiniz görmüyor ,benim arkadaşımda iPhone 4S var aynı yerde onun telefonu 5 tane ağ buldu benim telefonum ise 1 adet , özelliklere baktım iPhone 5 daha iyi , tek benim telefonumda olsa yine iyi dayım(iPhone 4 veya 4s) ve arkadaşı(iPhone5)bi...
  4. Onyo Tablet Aldım Modemi Görmüyor ( 7 Ekim 2013 | Android Tabletler )

arkadaşlar yan apartmandaki bazı modemleri görüyor fakat benim modemimi bulamıyor laptopum bağlanırken tabletimi modeme bağlıyamıyorum lütfen yardım edin onyo tablet 9'' kipadan aldım 179 tl internete bağlanamassam bi faydası olmaz geri alımda...
  5. Tabletim Playdeki Bazı Uygulamaları Görmüyor ( 17 Kasım 2013 | Android Genel )

selam arkadaşlar benim tabletim google playdeki bazı uygulamaları görmüyor(real racing 3 gt racing...) bu konu hakkında bi çözüm bulursanız çok sevinirim arkadaşlar :)
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 4:02:28