T21 root atma

Konu, 'Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek' kısmında aslanmali tarafından paylaşıldı. Okunma: 967 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. T21 root atma

Turkcell t21 root atma konusunda yardim ve bilgi istiyorum bazi oyunlari wifi den indiriken hata veriyor bazi oyunlarda açilip malesef durdu diye bi hata veriyor titanium backup kök dizini erişimi uyarisi veriyor

Yazan: aslanmali

T21 root atma konusuna benzer içerikler

1. Samsung Ace Root atma

Ben 1 haftalık samsung galaxy ace kullanıcısıyım şu root işlemini her sitede aradım ama bulamadım bulan varsa paylaşırsa çok doyurucu bir konu olur O_o
  2. turkcell t10 root atma

turkcell t10 um var ve birçok konuda bilgi almak istiyorum. :hmmm -root atınca eklenenler ve kaybedilenler nelerdir? -eğer root attırdıktan sonra telefonda bi sorun çıkmazsa yine de garantiden çıkar mı? -telefonun hızı artar mı azalır...
  3. Tablete root atma [Yardım]

Arkadaşlar elimde EXPER EASYPAD E7HAN tablet var ama bir türlü nasıl root atacağım bulamadım root programı bulamadım rootsuz Fıfa ve Pes gibi oyunlar yükleyemiyorum yardımcı olabilecek var mı_? şimdiden ALLAH razı olsun
  4. Uygulama Root Atma Root yapma acil

Samsung galaxy Win i.8552 root yaramiyorum android 4.1.2 sürümü buna göre root varmi acil ariyorum bulamadim çünkü
  5. Galaxy S2 Root Atma

Uyumlu rood dosyasini bulamadim. (android 4.1.2 xwlsd) biri upload edebilir mi ? Ve anlatimini yapabilir mi ?Upload edecek yok mu ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 13:45:46