Yardım T mobile Lg G3 Guncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

hayben2121

Üye
    Konu Sahibi
T mobile Lg G3 Guncelleme
Meraba beyler. Lg g3 d85120g cihazim var. T-mobile telefonu. Telefona guncellemeyi cok uzun zamandan bekliyordum. Onceki 5.0 guncellemesini kendisi otomatik yapmisdi. Fakat t mobile uygulamasini guncelledikten sonra acilmamaya basladi.
Normal ayarlardan girip guncellemeye bakdigimda ise guncel oldugunu gosteriyor.
T mobile destek servisini takip ediyordum. Android 6.0 geldigini soyledi. Nasil guncellenmesi gerektiginide ayarlardan yapacagimi gosteriyor ama dedigim gibi bende guncel olarak goruluyor.
T mobile uygulmasini guncelledigim icin guncelleme gelmiyor diye dusunuyorum. Uygulamayi acdigimda''Plase insert a t mobile sim card '' yaziyor.
Lutfen yardim edin cildiracam yoksa. Root fln atmaya rom atmaya korkuyorum. Normal d855 le ayni dosya degilse telefon gider diye. Tessekurler:)

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Ayarlardan t mobile uygulamasının güncellemelerini kaldır öyle dene

hayben2121

Üye
    Konu Sahibi
Bu normal bi uygulama değil. Uygulamaları düzenle kaldır da X işareti yok bunda direk kaldırılmıyor.
Ayarlardan kaldırınca bir problem olur diye korkuyorum. Bence başka bir çözümü olmalı.

şu linke bakarsanız.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Bu normal bi uygulama değil. Uygulamaları düzenle kaldır da X işareti yok bunda direk kaldırılmıyor.
Ayarlardan kaldırınca bir problem olur diye korkuyorum. Bence başka bir çözümü olmalı.

şu linke bakarsanız.
ayarlar uygulamalarda gözüküyor mu? O dediğin uygulama

denizci35

denizci35

Üye
O zaman telefonun versiyonunu düşür yani stock rom kur gelir hepsi lg pc suite veya lg support tool ile yapabilirsin yazilim hatalari kismindan

hayben2121

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamlarda gorunuyor. T mobile.
Hocam o tur islerden anlamiyorum. Telefoncularada guvenmiyorum d855 modeli atacaklar diye. Baska bi cozumu olmali. Eski t mobile apksni indirip mi kursam bilmiyorum

denizci35

denizci35

Üye
Telefonu pcye bagla usb hata ayiklamasi aktif yap
Sonra lg mobile support a gir telefonunu görecek zaten otomatikman ordan telefon hatalarini duzelt gibi bir secenek var ona bas bilgisayar dosya indirecek ve otomatik romu kuracak
Birde acilmayan ne tam olrak anlamadim o kısmı
Simkartsiz deniyorsan simkart ekle diyor o hata mesajinda

• Beğen
Tepkiler: hayben2121

hayben2121

Üye
    Konu Sahibi

Soyle diyor t mobile uygulamasina girince sim kart takili.
Dedigin uygulamayida indirdim. Son guncellemede oldugunu gosteriyor.

Son düzenleme:
denizci35

denizci35

Üye
Sana site adresi verecem dediklerini yap sitenin. Ben hic bir sekilde rom yukleyemiyordum
Site adresi ---------->
Indirdigin up programinda dll dosyasi var zipin icinde onu up klasorunun yani programin icine kopyala usb kablosunu bagla ve programi çalıştır
Kablo telefona bagli olmadan calistiritsan hata verebilir tabi bir ucunu pc ye bağla driverlerini yukledikten sonra

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye

Soyle diyor t mobile uygulamasina girince sim kart takili.
Dedigin uygulamayida indirdim. Son guncellemede oldugunu gosteriyor.
Uygulamaya girmeyeceksin zaten ayarlar uygulamalarda o uygulamayı bul tıkla orda durdur güncellemeleri kaldır gibi seçenekler vardır ordan güncellemeleri kaldır

hayben2121

Üye
    Konu Sahibi
Sana site adresi verecem dediklerini yap sitenin. Ben hic bir sekilde rom yukleyemiyordum
Site adresi ---------->
Indirdigin up programinda dll dosyasi var zipin icinde onu up klasorunun yani programin icine kopyala usb kablosunu bagla ve programi çalıştır
Kablo telefona bagli olmadan calistiritsan hata verebilir tabi bir ucunu pc ye bağla driverlerini yukledikten sonra
Bakdım hocam , d85120g yoktu orda.

Uygulamaya girmeyeceksin zaten ayarlar uygulamalarda o uygulamayı bul tıkla orda durdur güncellemeleri kaldır gibi seçenekler vardır ordan güncellemeleri kaldır
Onu yaparsam telefon sıfırlanır mı ? 5.0'da gider mi? öyle yaptıktan sonra ne olacak ve sonrasında ne yapacam.

K.bakmayın sizide rahatsız ediyorum.

denizci35

denizci35

Üye
Istedigin romu kurabilirsin tabiki stock rom lg nin romunu kurabilirsin istersen yeniden 5.0 yuklersin istersen dusuk versiyonlari yuklersin
Romu sen yukluceksin orda olmaz
burdan 6.0 romunu bile yuklersin

• Beğen
Tepkiler: hayben2121

hayben2121

Üye
    Konu Sahibi
hocam telefon kaçak imei attık general mobile.
telefona hiç bişi yapmadan sıfırlamadan direk romu atarsam imei gitmez dimi yada başka bi sorun olmaz dimi?

denizci35

denizci35

Üye
Onu bilmiyorum dostum

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Bakdım hocam , d85120g yoktu orda.

Onu yaparsam telefon sıfırlanır mı ? 5.0'da gider mi? öyle yaptıktan sonra ne olacak ve sonrasında ne yapacam.

K.bakmayın sizide rahatsız ediyorum.
Hayır bi sey olmaz sadece uygulama duzelir o kadar
hocam telefon kaçak imei attık general mobile.
telefona hiç bişi yapmadan sıfırlamadan direk romu atarsam imei gitmez dimi yada başka bi sorun olmaz dimi?
Rom atarsan imei gidebilir

hayben2121

Üye
    Konu Sahibi
Stock rom yükledim telefona dayanamadım ve başarıyla marsmallow yaptım. Teşşekürler yardımlarınız için :)

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
denizci35

denizci35

Üye
Güzel sevindim