Symbian Programları Pc'de Açma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dready112

dready112

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Programları Pc'de Açma
Başlıkta kısaca belirttim. Telefona yüklenebilen symbian uygulamaları (.sis veya sisx uzantılı) Bilgisayarda açabileceğim bir program var mı ? Açmaktan kastım; atıyorum bir symbian oyunu ya da programı pc'de oynamak, kullanmak.

felaketyaso

Üye
bi ara araştırmıştım ama bulamamıştım detaya inmedim çnkü

anılbaran

anılbaran

Üye
yok .java için var sadece

dready112

dready112

Üye
    Konu Sahibi
Kısacası yok yani :) Teşekkürler.

Metin MF

Metin MF

Üye
Onu ben de çok araştırdım kardeş maalesef öyle bir emulatör yok

Akıncı

Akıncı

Üye
yok kardeş

anılbaran

anılbaran

Üye

win7 de de oluyor her sistem derken s60v3 v5 oyunlarını açan emulatör S^3 oyunlarını açmıyor :hmmm

açması lazım . Java çünki mesla 5 3 bölümünde bazen java oyunlar paylaşılıyor . Bunları 5800 da açıyor . 5800 açıyorsa pc deki programda açması gerekir. Ama şöyle bişi var . Java sürümü belki uyum saglamıyodur programın javası düşük kalıyır belki. Real footbol 2012 oyunu s60v5 ve S 3 bölümünde paylaşıldı . Bende bizzat kendi bilgisayarımda real footbol 2012 yi oynamıştım . Ben böyle hatırlıyorum . Yanlış hatırlıyor olabilirim de :)

Tuba

Tuba

Üye
açması lazım . Java çünki mesla 5 3 bölümünde bazen java oyunlar paylaşılıyor . Bunları 5800 da açıyor . 5800 açıyorsa pc deki programda açması gerekir. Ama şöyle bişi var . Java sürümü belki uyum saglamıyodur programın javası düşük kalıyır belki. Real footbol 2012 oyunu s60v5 ve S 3 bölümünde paylaşıldı . Bende bizzat kendi bilgisayarımda real footbol 2012 yi oynamıştım . Ben böyle hatırlıyorum . Yanlış hatırlıyor olabilirim de :)
valla bir kaç kere S^3 oyunu ile açtım emulatörü oyun açılırken kapanıyor :hmmm

anılbaran

anılbaran

Üye
java srümlerinden olabilir yada programın ayarlarından :hmmm

Fa_Ni

Fa_Ni

Üye
sanki oyunlar 3d hd de bide pc de oynamak istiyorsun ya nasıl bi fantazidir bu :D

anılbaran

anılbaran

Üye
zevk .

Tuba

Tuba

Üye
Belkide telefona yüklemeden programı yada oyunu kontrol etmek istiyordur bu da olabilir...

Del Rey

Del Rey

Üye
Biraz karmaşık bir işlemdir ama yapılabilir. Şöyle anlatayım, bi,r uygulama Carbide.C++ ile düzenlenir; PE COFF biçimde emülaötr ile Windows'ta açılır ve paketlenirken EXE dosyası PEtran sayesinde E32 formatına dönüştürülür. SIS Contens ile EXE dosyasını ve resource doysalarını alır, Symbian SDK'sında bulunan PEtran ve diğer eklentilerini SDK dışında çalıştırıp EXE dosyasını PE COFF tabanına dönüştürebilirseniz; EXE dosyası açılabilir duruma gelecektir. Ancak bu her exe dosyası için geçerli değil ve yalnızca birkaç kez denedim.

dready112

dready112

Üye
    Konu Sahibi
sanki oyunlar 3d hd de bide pc de oynamak istiyorsun ya nasıl bi fantazidir bu :D
oyunları pc'de açmak diye mi başlık açmışım ? başka başlığı okuyup da buraya mı yorum yapıyorsun.

whatsapp'ı pc'de kullanmak istemiştim ama bir türlü beceremedim. belki bir gün desktop versiyonu çıkar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt