symbian ANNA yükledim, telefon çok yavaşladı!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
akçatlı

akçatlı

Üye
    Konu Sahibi
symbian ANNA yükledim, telefon çok yavaşladı!!!
Bugün nokia ovi suite ten c6-01'ime anna yükledim. aşırı halde yavaşladı telefon. açılışından tut menüsüne kadar çok yavaşladı ne yapmalıyım geri alabilirmiyim yoksa bi çözümü varmı. :(
şimdiden teşekkürler

aliriza90

Üye
Aynen biraz yavaşlama oldu ilk sıralar. Şimdi alıştım anlaşılmıyor yavaşlığı :)

montacarlo

Üye
evet banada ilk başta yavaş geldi ama usb kablosunu çıkardığımda çok iyiydi

berk_e_58

Üye
yok be adamım ineternet falan daha hızlı oldu artık anna ile ama belle nin gelmesini bekliyuorum 4 gözle

• Beğen
Tepkiler: murat kalkar ve akçatlı
akçatlı

akçatlı

Üye
    Konu Sahibi
menüdeki dönen yuvarlak şey sinirimi bozuyor kaldıramıyorumda. yavaş hissedirum belle yi bekleyeceğiz artık :)

hizan

hizan

Üye
arkadaşlar annayı flash'layarak yüklerseniz telefon hem hızlanıyor hem de sorun yaşamıyorsunuz bilginize.

akçatlı

akçatlı

Üye
    Konu Sahibi
Flash'lama yı bilmiyorum ve korkutuyor beni garnti kapsamında değildir diye :(

yeah_yeah

Üye
hiçbirşey olmuyor veri sil ve geri yükle yap bi kere sonra hard formatı çak ! menü tuşu kamera tuşu ses kısma tuşu ve açma tuşuna bas telefon açılana kadar açma tuşu hariç diğer tuşlardan elini çekme 10 numara oluyor telefon....

weesel

weesel

Üye
Aynı sorun bende de var... Yavaşlaması bir şey değil de, o yüklenirken dönen ok efektini beğenmedim. Mesaj ekranı berbat. Tuş aralıkları o kadar küçük ki... Üstelik t9'da bir şey yazmaya kalktığınızda ve yanlış yazdığınızda geri dönüp silemiyorsunuz, siliyorsunuz da öyle eskisi gibi seçmiyor. Yazı tipi bold ve çok kaba duruyor. O tipe bold hiç mi hiç uygun kaçmamış. Kısacası yüklediğime bin pişman olmamın nedeni yavaşlaması değil. Kaç tane format attım hiçbir farkı da yok yavaşlık konusunda, onu da söyleyeyim de... Eski dizaynı çok daha güzeldi, Anna'ya hiç bulaşmamalıydım diyorum...

• Beğen
Tepkiler: CET35

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
ben telefondan dendim pc kullanarak yükleyin diye uyarı verdi pcden kurmayı denedim 3-4 defa denedim hep hata verdi bi daha da denemedim flashlamayada bulaşmadim o kadar şikayet okuduktan sonrada artık vazgeçtim eğer akıma ermezse böyle belle çıkana kadar devam

bywito

bywito

Üye
Arkadaşlar N8ime Annayı yükledikten sonra bikaçuygulama ve Best callrecorder de gitti.. yeniden yükledim callrecorderi register yapıyorum şifremi kabul etmiyor. ı değişemediğimden Başka register koduda giremiyorum.. Bilgisi olan varmı? yardımcı olursanız sevinirim

realplayer2

realplayer2

Üye
bencede kesin care flas ovinin yazilimi bes para etmez

Ogün_

Üye
Anna'yı yüklemeyin hiç tavsiye etmem bende 2 gün önce yükledim ovi den bişeye benzemiyor yazı karakterleri bi kere çok kötü. Kamerayı açtıgın gps açılıyor ne alakaysa. Mesaj bölümünü sölemiyorum bile. Ve ovi'ye girilmiyor. Şarj olayı desen bitti zaten 1 gün dayanmıyor artık.!

KadirCakir

Üye
Ben yükledim ve şu an sorunsuz çalışıyor yanlız f-secure programını aktif etmeyin ondan sonra cihaz yavaşlıyor ve bağlantılarda sorun çıkıyor.

ircan

ircan

Üye
su kamerayı acıpta uyduya baglanıyo yazılarını okudukca üzülüyorum bunu kötülemenize gerek yok kamera ayarlarınızdan konum bulmayı kapattınız mı tamamdır ve gps baglantıdan sebeke agınıda kapatırsanız uydudan kontur yemez bu kadar basit

• Beğen
Tepkiler: aykutozkann ve bronzo
aykutozkann

aykutozkann

Üye
arkadaşlar bazılarıız cihazı kullanmayı bilememenizden kaynaklı sorunları yazılıma bahane buluyorsunuz. kamera acıldıgında gps baglanmasının sebebı orjınal ayarında cekılen fotonun konum bılgısının kayıt edılmesının aktıf olması, ayrıca, comunicatör programının bazı özellikleri, içerik arama programının bazı özellikleri başlangıçta aktif. İşletim sistemli programları kullanmayı bilmiyorsanız eleştirmeyin. Biliyorsanız açın kontrol edin nereden sorun diye, Şarj sorunu olanların büyük çoğunluğunda da yine benzer programların arka planda açık kalması nedeniyle oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt