... Sx1 In Içini Açmak Ve Kapak Değişimi (resimli)...

Konu, 'Diğer Cep Telefonları' kısmında cmert tarafından paylaşıldı. Okunma: 11464 | Cevaplanma: 19

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. emeğine sağLık. iLLaki birilerinin işinE yaRar.

2. bunlar orjinmi cmert

3. cmert emegine eline saglık. tamda ben böyle bişi yapmayı dusunuyordum kı sen bulmussun.

4. <div class='quotetop'>(infazcı &#064; Mar 24 2006, 01&#58;25 AM) [post=303406]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> bunlar orjinmi cmert [/b][/quote]

ne demek orjin mi bunu hazırlayana kadar neler çektim ben,zaten cafeden giryorum dediğin lafa bak sen herkesi kendin gibi sandın galiba

5. eline emeğine sağlık. ihtiyacı olan için süper bi kaynak.
    ama orjinmi sorusuna niye patladın anlamadım.

6. <div class='quotetop'>(ejay &#064; Mar 24 2006, 01&#58;41 PM) [post=303524]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> eline emeğine sağlık. ihtiyacı olan için süper bi kaynak.
    ama orjinmi sorusuna niye patladın anlamadım. [/b][/quote]

çalıntı mı yaptın gibisinden bişey anladım...

7. yok be yaff. bence kapakları, kullandığın techizatı falan soruyo - dur.

8. <div class='quotetop'>(ejay &#064; Mar 24 2006, 02&#58;03 PM) [post=303535]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> yok be yaff. bence kapakları, kullandığın techizatı falan soruyo - dur. [/b][/quote]

eğer o anlamda kullandıysa şimdiden özür

9. evet ben kapaklari dedim hemen kizma bilader yan sanayi kapaklar uymuyor ondan sordum bende cafeden giriyorum cmert OK

10. <div class='quotetop'>(infazcı &#064; Mar 24 2006, 11&#58;30 PM) [post=303849]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> evet ben kapaklari dedim hemen kizma bilader yan sanayi kapaklar uymuyor ondan sordum bende cafeden giriyorum cmert OK [/b][/quote]

kardeş kusura bakma o zaman biraz celallendim yanlış anlaşılma olmuş

11. konunun tatl&#305;ya ba&#287;lanmas&#305;na sevindim
    bir yanl&#305;&#351; anlama oldu&#287;unu sezmi&#351;tim, yan&#305;lmam&#305;&#351;&#305;m

12. ya arkadaslar ben yan sanayı kapak taktım bır hıc ısınamadım kapaklara. orjınalın boyası baya bı kazınmıstı. acaba hangı boyadan kullansakta boyasak

13. <div class='quotetop'>(azun78 &#064; Mar 26 2006, 02&#58;16 PM) [post=304627]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> ya arkadaslar ben yan sanayı kapak taktım bır hıc ısınamadım kapaklara. orjınalın boyası baya bı kazınmıstı. acaba hangı boyadan kullansakta boyasak [/b][/quote]

boya işi pek ii olmaz ama dha önce böyle yapmıştım ben bi bak istersen

http://www.maxicep.com/forums/index.php?sh...=komple+kazıdım

14. Emeğine sağlık. Birilerinin değil herkesin işine yarar.

15. dostum ellerine sağlık ne zamandır planlıyordum kapak değiştirmeyi sağolasın

16. yan taraflara CD kalemi ile simsiyah yapıpbigün bekledikmi

orjinal siyah telefon kenarı gibi oluor.
    benimtelefonda yaptım
    fakat bi salaklık dışında bunu denemeden önce bi bölümünü kazımıştım orası odun gibi mavi kaldı

17. koma!! telefonu açmışlar:) bosulma olaaayı falan olursa ne garanti ne bilmem ne işe yarar

18. cmert linki yenilermisin pc hata veriyor kasayı sökeceğim ok yardım edersen sevinirim

19. bu kapak degisimi dosyası kaybolmuş silinmiş bana acil lazım arkadaşlar tekrar atabilir misiniz o dosyayı

... Sx1 In Içini Açmak Ve Kapak Değişimi (resimli)... konusuna benzer içerikler

1. fs caller 3.04 ve kapak değişimi

Sx1 de full screen caller 3.04 gayet güzel çalışıyor. Ama programı her açışta başlatmak gerektiği ve bende bunu istemediğim için autoexec adlı programı yükledim tele ancak program sadece full screen calleri başlatıyor. Oysaki ben programın...
  2. Sx1 In Kapak Fiyatı Ne Kadardır?teknik Serviste?

arkadaşlar sx1imin kenarlarında ki lastikler soyulmaya başladı..garantisi hala devam ediyor ben teknik servise gitsem bedavamı değiştirirler yoksa paralyamı ?paraylaysa ne kadardır?kapağını siyah yapıp satıcamda böyle teli kimse almıo..
  3. ...sx1 Kapağımı Komple Kazıdım (resimli)...

önce yan taraftaki kauçuğa benzeyen zamanla da kir tutan kısmı hafif bastıraraktan kazıdım.sonra hafif tiner ve asetonla iyice temizledim.plastik yüzey tamamen ortaya çıkmış oldu.sonrada bi güzel plastik cilası attım deli oldu.aynı şeyi komple ön...
  4. Sx1 Için Türkçe Fw16, Fw15 In üstüne Yazılmış

Arkadaşlar Uzun Zamandır Arıyorum vede Bulamadım.. Bu Söylenen versiyonun Linkini... verilen link.. Çalışmıyor.. vede belki Benden önce Bu linki görüp çekme Şansına Erişmiş olan Arkadaşlardan isteğim Burya... Sağlam bir Link versinler Yada Benle...
  5. Lumia920 ekran ve kapak değişimi

Arkadaşlar Lumia 920 nin ekranını ve telefonun kapağını değiştirmek istersem ne kadar ücret alırlar. Ekranda hafif bi çizik ve köşelerde hafif ezilmeler var. Garanti var ama düşme olduğunda kullanıcı hatası oluyor. Görüşlerinizi alabilir miyim....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 6:24:31