Süper Hızlı Ogame

Konu, 'Çoklu online oyunlar' kısmında kutayfun tarafından paylaşıldı. Okunma: 1637 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Süper Hızlı Ogame

Arkadaşlar hepinizin bildiği üzere ogame çok yavaş bir oyun ama güzel bir oyun. İşte bu nedenle ogameden kat kat daha hızlı bir oyun çıktı ismi Ogame Türkiye. Tamamen Türkçe ve tamamen Türk yapımı.Ve en önemli özelliği yeni gemiler var: Nusret,Atılgan,Piramit ve Transformer

Bana yardım etmek istiyorsanız buna girin hemde aynı evrende olalım link:
    TeuFeL5

Ama yok sana nie yardım edicem babamın oğlu musun:D diosanız normal karşılarım bu da normal kayıt linki: OgameTurkiye - Yeni Kayit he bu aradateufel5 e kayıt olursanız benimle beraber olursunuz.

Yazan: kutayfun
  2. saol krdş:box:ehe:ehe:ehe:ehe:kop::kop::islik:d:

Süper Hızlı Ogame konusuna benzer içerikler

1. ogame ( 15 Ağustos 2005 | MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe )

:help: ben ogame i yeni keşfettim bu oyunu daha önceden beri oynuyanlardan yardım almak isterim :help:
  2. Ogame ( 24 Kasım 2005 | Network, İnternet ve Güvenlik )

arkadaslar bu www.ogame.com.tr deki oyun nasıl bişey ben çözemedim ya
  3. Süper Hızlı Ogame ( 23 Mart 2010 | Çoklu online oyunlar )

OgameOyna.net - Anasayfa bu sektörde 2. yılımız sitemiz yenidir. oyun hızı x15 filo hızı x3
  4. Süper bir pvp ogame server ( 4 Eylül 2010 | Çoklu online oyunlar )

Arkadaslar uzun lafin Kısası Usta Ogameciler icin yapilmis bir server sitenin adresi www.ubeyd.net admin gelen ilk 200 kisiye 1m karnalik madde 100m metal 100m kris 100m deut vercek habiriniz olsu oyun bugün acildi 04.Eylül 2010 Cumartesi daha 5...
  5. En hızlı ve reklamsız yeni Ogame sitesi ( 12 Eylül 2010 | Çoklu online oyunlar )

En hızlı ve reklamsız yeni Ogame sitesi başlık bu Merhaba arkadaşlar yeni açılan sitemize sizleride bekleriz. Sitemizde reklam bulunmamaktadır ve çok hızlıdır. www.izogame.com herkesi bekleriz
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 16:51:25