Spotify premium 1₺ ?

Sponsorlu Bağlantılar

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Spotify premium 1₺ ?
Arkadaşlar 2 saat önce appstore dan premium aldım. Normalde 10₺ olan spotify ı appstore 13₺ ye satıyor ama benim düşüncem encard ım ile alıp ay başında paranın yarısını alırım diye (enpara nın kampanyası var bilmeyenler baksın) aldıktan sonra enpara hesabıma girdim bi baktım 13 lira alınması gerekirken 1 lira alımmış. Bir sebebi varmıdırki bunun ?

ANIL

ANIL

Admin
Spotify hesabından aylık abone olduğunuz görünüyor mu?

• Beğen
Tepkiler: Weewoo
Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Evet şuan hesabım free değil premium.

ANIL

ANIL

Admin
Ben enpara ile almadığım için net bir bilgim yok. Şöyle bir yorum gördüm;

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: Weewoo
Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi

Çok ilginç.

ANIL

ANIL

Admin
Web üzerinden hesaba baktığın zaman yenileme tarihi yazıyor mu?

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi baktım hesabın 27.09.15 tarihinde yenilenecek yazıyor. Bugamı girdi nolduysa 1₺ ye aldım :D

ANIL

ANIL

Admin
Tamam çaktırma :D İstedikleri zaman alırlar her türlü ama sen merak etme :ehe

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
App store bazen direk parayı çekmiyor. Biriktiriyor biriktiriyor sonra pat diye seni iflas ettiriyor her şey yolundayken. Ona güvenip daha fazla bir şey alma. Bir bakmışsın hepsini toplu olarak çekmişler..

Mert

Mert

Üye
karttan bekleyen işlemleri görebiliyor musun? orda truva atı gibi hunharca bekleyen borçlar olabiliyor acı bi şekilde tecrübe etmiştim :D

KRİMİNOLOJİ

KRİMİNOLOJİ

Üye
Bana da yapsana :eller:

fnldstntn

Üye
İlk defa satın aldığında 1. Ay bedava oluyor. Aldığı 1 lira kredi kartının gerçek olup olmadığını kontrol için onu da yakında geri yatırırlar.. Yani bir yanlışlık yok.

• Beğen
Tepkiler: ANIL
ANIL

ANIL

Admin
İlk defa satın aldığında 1. Ay bedava oluyor. Aldığı 1 lira kredi kartının gerçek olup olmadığını kontrol için onu da yakında geri yatırırlar.. Yani bir yanlışlık yok.

Aynen ben bunu nasıl unuttum :D Ben 2 aylık bedavayı yakalamıştım bu ay bitiyor.

Üst Alt