Haber Spigen iPhone 6 için ekranı tam kavrayan "Curved Crstal" koruyucuyu ön siparişe açtı.

Sponsorlu Bağlantılar

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
    Konu Sahibi
Spigen iPhone 6 için ekranı tam kavrayan "Curved Crstal" koruyucuyu ön siparişe açtı.
Uzun süredir iPhone 6 kullanıcılarının arayışında olduğu Curved ekranı tam kavrayan ekran koruyucuları ancak yurt dışından temin edilebiliyordu.

Spigen Türkiye, Spigen'in ürettiği bu özel ürünü Türkiye'ye getirdi ve 5 Şubatta gönderilmek üzere 60 TL karşılığında ön siparişe açıldı.

60 lira ekran koruyucusu için değer mi derseniz, kesinlikle değeceğini düşünüyorum. DealExtreme, Alibaba, Ebay gibi sitelerde 2-3 dolara satılan ve materyal kalitesi vasat, ekranın ortasında emanet gibi duran ve ekranın %10'una yakınını açıkta bırakan ekran koruyucuları kırılmaz cam adı altında 40 TL gibi bir fiyattan satılıyor. Materyal kalitesi sağlam ve curved bir ekran koruyucusu için bu fiyat makuldür.

Sıradan ekran koruyucuyla Curved koruyucunun farkını şöyle göstermek isterim; Soldaki sıradan, sağdaki Curved koruyucudur. Sıradan koruyucuda ekranın çizilmeye meyilli bölgeleri açıkta kalıyor. Bu açık noktalara gelecek bir çizik 2. el'den çok büyük fiyat kaybı yaşatabilir.

LİNK:

Son düzenleme:

sLeepLe

sLeepLe

Üye
spigen bu işi biliyor ya çok sevdiğim ve kullandığım bir marka bence çok iyi olmuş :) 60 lira bi ekran koruyucu için bencede değer çok büyük faydası var yaşadım ve gördüm :D

alical33

alical33

Üye
Nillkin amazing cp+ ürünü aldım alibabadan oda tam kaplıyordu yarın elime geçecek bakalım nasıl bişeymiş spigenin bu ürünü jelatin mi cam mı şimdi ?

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
Nerden alıp taktırabiliriz peki bunu?

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
Alması sıkıntı değilde ben takmayı bilmiyorum. Düzgünce takıcak biri lazım

alical33

alical33

Üye
Alması sıkıntı değilde ben takmayı bilmiyorum. Düzgünce takıcak biri lazım
Bunları takması basit jelatinden kolay Altın'da toz bırakmadığın sürece sorun olmaz olmadı bi telefoncuya götür takarlar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Nillkin amazing cp+ ürünü aldım alibabadan oda tam kaplıyordu yarın elime geçecek bakalım nasıl bişeymiş spigenin bu ürünü jelatin mi cam mı şimdi ?
cam buda
ben ikidir kendim takıyorum cam filmi kolay üstünde toz bırakma hava kabarcığı çok kolay çıkıyor zaten kendiliğinden yok oluyor :)

alical33

alical33

Üye
cam buda
ben ikidir kendim takıyorum cam filmi kolay üstünde toz bırakma hava kabarcığı çok kolay çıkıyor zaten kendiliğinden yok oluyor :)
Aynen öyle toz falan kalmadığı sürece kendiliğinden Yapışıyor zaten :)
Spigenin normal jelatinleri 40₺ falan zaten temperli camı 100₺ ydi Buda camsa fiyat çok uygun markaya göre
Siteye girdim şimdi de 2 adet 60₺ bence bu cam değil

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Aynen öyle toz falan kalmadığı sürece kendiliğinden Yapışıyor zaten :)
Spigenin normal jelatinleri 40₺ falan zaten temperli camı 100₺ ydi Buda camsa fiyat çok uygun markaya göre
Siteye girdim şimdi de 2 adet 60₺ bence bu cam değil
ben spigen cam koruyucu 50 tl ye aldım nasıl 100 tl ? cam film bu
videosunu izledim cam gibi durmuyo ama ben 5s için spigen cam koruyucuyu 50 tl ye aldım

alical33

alical33

Üye
ben spigen cam koruyucu 50 tl ye aldım nasıl 100 tl ? cam film bu
videosunu izledim cam gibi durmuyo ama ben 5s için spigen cam koruyucuyu 50 tl ye aldım

Bakın hocam burda 100₺

hbwolf

Üye
Arkadaşlar cam mı yoksa normal film mi kesin bir bilgisi olan var mı?

alical33

alical33

Üye
yok ben 5s için aldım 6 ve plus yeni çıktı ya fiyatları fazladır
Onu bilmiyorum 6-6plus için fiyat bu aralarda
Arkadaşlar cam mı yoksa normal film mi kesin bir bilgisi olan var mı?
Kesin mi bilmem ama bence film 2si 60₺ zaten görseldede sol alt tarafta hava kabarcıkları var dikkat ederseniz camda o şekilde kabarcık oluşmaz
cam değilmiş
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Serhan

Serhan

Üye
5C için aynısı varmı ?
20 TL lik koruyucu kullanıyorum ben :D

Üst Alt