[SPB Software] SPB Mobile Shell v3.08(944) S^1/S^3 Unsigned [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[SPB Software] SPB Mobile Shell v3.08(944) S^1/S^3 Unsigned [Resmi Türkçe]
SPB Mobile Shell, mobil cihazınızın bütün avantajlarını barındırırken, yeni nesil bir arayüz sunar. Telefonunuzun keyfini çıkarın! Daha fazla bilgi ve ekran görüntüsü için:

Yenilikler:
· Symbian Belle support
· 3D carousel support on Symbian^3, Symbian Anna and Symbian Belle devices
· Fixed weather autoupdate
· Fixed contacts search on qwerty devices
· Other fixes and improvements

[video=youtube;1o6l9bBnEkg]http://www.youtube.com/watch?v=1o6l9bBnEkg[/video]​

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sctgn ve serinaga

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
bi deneyelim bakalım nasıl acaba teşekkürler

serinaga

serinaga

Üye
Üstad bu sürüm de 15 günlük deneme mi ? yoksa *****'li mi ?

serinaga

serinaga

Üye
Ayrıca yeni çıkan 3D sürümü Symbian^3 Belle ile uyumlu mu acaba bir bilginiz var mı ??? Sanırım satın alacağım ...

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ayrıca yeni çıkan 3D sürümü Symbian^3 Belle ile uyumlu mu acaba bir bilginiz var mı ??? Sanırım satın alacağım ...
Evet uyumlu.

welat.

Üye
şu 3d sürümünü de kırsalar ne kadar güzel olur,çokmu zor acaba bunu kırmak..

m...z...

m...z...

Üye
teşekkürler güzel bir uygulama

anılbaran

anılbaran

Üye
teşekkürler

muratcan1905

Üye
3D sürümüde kırılsa iyi olacak

serinaga

serinaga

Üye
ARKADAŞLAR 3D sürümünü satın aldım nihayetinde, birçok eklenti, efektler oldukça mükemmel, hatta mükemmel ötesi birşey, bambaşka bişey oldu tel. ama eski sürümdeki bazı uygulamaları (örneğin arama kaydı detaylı listelenmesi) bulamıyorum, ya eklenti ile etkinleşecek yada yok. Arama kaydına girdiğimde telin Orj. kayıtlarına geçiyor. Oysaki önceki sürümlerde çok kullandığım bir özellikti bu, son olarak yan çevirince ekran halen dik duruyor, yani yatay ekrana geçmiyor. Ayrıca yine önceki sürümlerde cihazı kilitle butonu çok işimi gören bir butondu ama yine bu 3D sürümünde bulamadım, es kaza bir yere dokunuyorsun birşeyler açılıveriyor oto tuş kilidi çalışana kadar ... Kısaca özetlemeye gelirsek sanırım fazla karıştırıp kurcaladım ki birkaç defa da sapıttı, sildim yeniden yükledim, yada bendeki Belle sürümüyle çakışan birşeyler olabilir.

Sensation kardeş, bunlarla ilgili bir fikrin var mı ki ?

----------Eklendi @ 14:16:50 ---------- Yazıldı @ 14:13:58 ----------

3D sürümüde kırılsa iyi olacak

Sanırım kırılması biraz zor yada imkansız gibi birşey kardeş. Satın alınca bir kod veriyor, yükleyip o kodu giriyorsun ve internet erişimi isteyip aktivasyon yapıyor. Olsa olsa ustalar bu aktivasyon işini kandırabilirlerse pro. içerisinde işte o zaman olur ...

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Teşekkürler

muratcan1905

Üye
ARKADAŞLAR 3D sürümünü satın aldım nihayetinde, birçok eklenti, efektler oldukça mükemmel, hatta mükemmel ötesi birşey, bambaşka bişey oldu tel. ama eski sürümdeki bazı uygulamaları (örneğin arama kaydı detaylı listelenmesi) bulamıyorum, ya eklenti ile etkinleşecek yada yok. Arama kaydına girdiğimde telin Orj. kayıtlarına geçiyor. Oysaki önceki sürümlerde çok kullandığım bir özellikti bu, son olarak yan çevirince ekran halen dik duruyor, yani yatay ekrana geçmiyor. Ayrıca yine önceki sürümlerde cihazı kilitle butonu çok işimi gören bir butondu ama yine bu 3D sürümünde bulamadım, es kaza bir yere dokunuyorsun birşeyler açılıveriyor oto tuş kilidi çalışana kadar ... Kısaca özetlemeye gelirsek sanırım fazla karıştırıp kurcaladım ki birkaç defa da sapıttı, sildim yeniden yükledim, yada bendeki Belle sürümüyle çakışan birşeyler olabilir.

Sensation kardeş, bunlarla ilgili bir fikrin var mı ki ?

----------Eklendi @ 14:16:50 ---------- Yazıldı @ 14:13:58 ----------

Sanırım kırılması biraz zor yada imkansız gibi birşey kardeş. Satın alınca bir kod veriyor, yükleyip o kodu giriyorsun ve internet erişimi isteyip aktivasyon yapıyor. Olsa olsa ustalar bu aktivasyon işini kandırabilirlerse pro. içerisinde işte o zaman olur ...
teşekkürler dostum satın alırım o zaman belki.
Aslında zaten satın almayı düşünüyordum ama önce denesem iyi olur diye düşünüyordum spb shell in önceki versiyonundan memnun kalmayıp silmiştim çünkü bunda da satın alırsam boşa almış olmayayım diye.
Sence almaya değer mi ve şarj süresi çok azalıyor mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt