Püf Noktası Sony Xperia Z3 vs Samsung Galaxy S5 Su Testi

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z3 vs Samsung Galaxy S5 Su Testi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
İkisi de iyiymiş.

furkankaya559758

Üye
Su konusunda Z3 daha güçlü. S5 her ne kadar videoda sorun çıkarmasa da ileride sorun çıkarabilir.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

alical33

alical33

Üye
z3 okadar su altında fotoğraf çekme vs diye övündü ama suyun altında iki telefonda sapıttı :ehe

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
0MG90

0MG90

Üye
Gayet normal. Zaten su altında ekranı kullanamazsınız. Z3'ün deklanşör tuşuna basarak açarsın su altında çekersin, bu kadar.

• Beğen
Tepkiler: key43
alical33

alical33

Üye
Gayet normal. Zaten su altında ekranı kullanamazsınız. Z3'ün deklanşör tuşuna basarak açarsın su altında çekersin, bu kadar.
denklaşöre bastın hadi su altında videodaki gibi bildirim merkezini açtı nasıl fotoğraf çekecek ?

alical33

alical33

Üye
Su altı çekim videosu izledin mi hiç?
izlemedim ben sadece ihtimal üzerine konuşuyorum zaten çekip çekmemesi de beni ilgilendirmiyor videoyu izleyip fikrimi söyledim sadece

alical33

alical33

Üye
bunu bilmiyordum bilgi için teşekkür ettim :)

• Beğen
Tepkiler: key43
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Bu şekilde telefonlar gövde gösterisi yapsa da su geçiren telefonlara garanti desteği vermiyorlar. Bence bu büyük bir sorun. Kapakları kapalı şekilde bile telefon su aldığında Sony gene garanti desteği vermiyor yüksek ihtimal Samsung da vermiyordur. Halbuki Sony modellerinde kapaktaki renk değişimine göre nerden su aldığı bilinebiliyor ama tabi ki Sony'nin işine gelmiyor olcak ki insanları mağdur edebiliyor bu konuda.

Üst Alt