Sony Xperia S Kamera Ayarları

Konu, 'Android Genel' kısmında Arai tarafından paylaşıldı. Okunma: 4081 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sony Xperia S Kamera Ayarları

Arkadaşlar Sony Xperia S 12 mp kameraya sahip fakat ben çekim yaparken hiçte güzel çekim yapmıyor. Fakat birçok sitede xperia s ile çekilmiş fotoğraflar var ve hepside oldukça güzel ve detaylara sahip. buda demek oluyor ki benim kamera ayarlarında bir sıkıntı var. kamera ayarlarını nasıl yapmam gerekiyor bilgisi olan varsa anlatırsa çok sevinirim. yani çekim modu, beyaz dengesi vs ne olması lazım. ayarları ne şekilde yapmam lazım. şimdiden teşekkürler

Yazan: Arai
  2. ben bilmem ama.o modlari resim cektigin ortama gore degismelisin gunduz ve aksam.cekilen resimlerdeki beyaz dengesi vs. bir olurmu hic varsa en iyisi otomatik.mod kullanmak.

3. Manzara modu en iyisi :oke:

Sony Xperia S Kamera Ayarları konusuna benzer içerikler

1. Sony Xperia S bilgi.

Arkadaşlar son günlerde dikkatimi çeken bir telefon var. Xperia S gerek özellikleriyle gerek tasarımıyla beni benden almış telefon hakkında bilgisi olan tercihen kullanan arkadaşlardan bir akıl bir fikir bir nebze yardım beklemekteyim artı ve...
  2. Sony Xperia S-Avea kullanıcısıyım MMS ayarlarım olmuyor??

Arkadaşlar ben turkcell bayisinden almıştım xperia s telefonumu.. Avea hattımla beraber gayet sıkıntısız kullanıyordum ancak ta ki düne kadar.. mms ayarlarım olmuyor internete bağlanabiliyorum 3Gden falan ama mms alıp göndermem yok. alırken hata...
  3. Sony Xperia S 4 aylıktır 0 ayarında Takas olabilir

Sony Xperia s 4 aylıktır yurtiçi 20 ay garantisi bulunmaktadır Faturası kutulu bütün aksesuarları tamdır ekran koruculu kullanılmıştır Takas düşündüklerim Samsung S3, İphone 4s, Lumia 920, HTC 8x olabilir Resimler eklenecektir Fiyat olarak: 1000tl
  4. sony ericsson xperia s ayarlarda uygulamalara girince atıyor

arkadaşlar sony ericsson xperia s cihazım ayarlarda uygulamalara girince atıyor 'malasef ayarlar durdu' hatası veriyor
  5. Sony xperia s kamera

Slm sony xperia s'in kamerası maxiplus mu yoksa proplus mu yardım lütfen!
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 10:49:07