Sony Ericsson XPERIA X10 mini pro

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson XPERIA X10 mini pro
Dünyanın en küçük akıllı telefonu Sony Ericsson Xperia X10 mini Android Market açık olarak gelerek, cebinizi ücretsiz Android uygulamaları ile özelleştirmenizi sağlıyor. Dünyanın "en eğlenceli akıllı telefonu" Xperia X10 mini, Sony Ericsson'un Xperia serisi için geliştirdiği özel uygulamaları da destekliyor.

Xperia X10 mini'de kolay şebeke kurulumu, hızlı e-posta ayarları, Android Market ile 100 binden fazla kullanışlı ve eğlenceli ücretsiz uygulamaya erişim ve Android browser ile süper hızlı internet deneyimi gibi kullanışlı fonksiyonlar bulunuyor. Ergonomik tasarımı ve küçük boyutlarıyla da tasarım konusunda da başarılı olan cihaz, Facebook gibi sosyal medya araçlarını son derece kullanışlı bir ekranda birleştiren Sony Ericsson Timescape uygulamasıyla birlikte geliyor.

Xperia X10 mini'nin süper duyarlı dokunmatik ekranı ile telefonu tek elle kullanmak, tek bir dokunuşla Facebook, Twitter gibi ortamlarda anında paylaşım yapmak mümkün. Xperia X10 mini'nin, bu özelliği sayesinde dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden reddot tasarım ödülüne de layık görülmüş bir cihaz olduğunu belirtelim. Telefon ayrıca European EISA tarafından 2010-2011 için Avrupa'nın En İyi Cep Telefonu da seçildi.

mobilegeek

mobilegeek

Üye
SAR değerine baktınız mı? Söylemeyeyim sürpriz olsun; ama acı bir sürpriz. :)

fireman87

fireman87

Üye
Bu telefonun sar değeri çok yüksek insanı kanser eder bu telefon :ehe

Ocean258

Ocean258

Üye
:))) harbıden oyle ınsanı kanser edecek tek telefon bu herhalde pıyasadakı... kalas gıbı telefon bıde fıyatı fazla karsılık olarak verıklerıne bakınca..

fireman87

fireman87

Üye
Tasarımı ilginç olmuş, 2 paket uzun malbora gibi :ehe

• Beğen
Tepkiler: Ocean258
buket2

buket2

Üye
Tasarımı ilginç olmuş, 2 paket uzun malbora gibi :ehe

hey Allahım nereden gelir böyle benzetmeler aklınıza?! :) evet tasarım kaba, sar değerine bakmadım rakamsal olarak bilmiyorum ama beyni pişirecek derecede yüksek olduğu söyleniyor....

technoblue

technoblue

Üye
avrupa da en iyi seçilmiş. merak ettim acaba avrupa da sadece bir kere inceleyip mi veriyorlar bu kararı. tamam özellik ve tasarım bakımından güzel smartphone'lar üretiyor sony ama gel gelelim kalite konusunda daha doğrusu sağlamlık konusunda aynı iyilikte değiller. mesela sürekli olarak ortaya çıkan yazılım sorunları var. teknik servis problemleri var. he avrupa da aynı durumlar var mı orasını bilemem.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
bu telefonu alan ya SAR'dan ya da destek sorunlarından...:ehe

Uruloki

Uruloki

Üye
evet aşırı küçültülmüş ama dehşet sorunlar getirmiş beraberinde

technoblue

technoblue

Üye
kimsenin bu kadar sorunlu bir markanın telefonuna 500 tl verip olası sorunları göz ardı edebileceğini sanmıyorum açıkcası.

Ocean258

Ocean258

Üye
Bu kadar bı makına nasıl oluyorda avrupanın en ıyısı secılıyor gercekten sımdı ben bunu anlamadım ? ınanmamak lazım bence bu muhabbetlere kesın bırsey wardır...

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
kimsenin bu kadar sorunlu bir markanın telefonuna 500 tl verip olası sorunları göz ardı edebileceğini sanmıyorum açıkcası.

nasıl NOKIA fanları varsa bunun da fanı çıkar belki :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt