Sony Ericsson Xperia Neo V(MT11i) Stock Rom'lar

Sponsorlu Bağlantılar

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson Xperia Neo V(MT11i) Stock Rom'lar

Konudaki romlar stock romlardır. Yani orjinal romladır FlashTool programı ile yüklenirler
Flash Tool Programı İçin: http://www.maxicep.com/android-modi...tool-nasil-kullanilir-ozellikleri-654062.html
Android 4.0.4 Stock Romları

Android 2.3.4 Stock Romları

• Beğen
Tepkiler: ladrex84, Iresco ve adigesumaf

PriZm

PriZm

Üye
:tşk:

MoonLife01

MoonLife01

Üye
şimdi ne oluyor bu :S

yakup_281

yakup_281

Üye
aga en stabil cm9 romu versene ne o v için bulamadım bi türlü

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Bu stock rom oluyor custom romdan orjinale dönmek için. Yakup_281 Sony Ericsson Android Romlar bölümünde ana konu var orada cm9 stable paylaştım

ts.61

ts.61

Üye
4.0.4 e 2.3.4 u nasıl yüklenir mümkün mü ??

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
4.0.4 e 2.3.4 u nasıl yüklenir mümkün mü ??

Evet geri dönebilirsin konuda flash toolun nasıl kullanıldığına dair link var bu konudada stock romlar var tek yapman gereken flash toolu öğrenmen

adam john

adam john

Üye
kardes ben neo v yi 4.0.4 de güncelledigimde bir cok sorunla karsilastim mesela video cekerken donmelar oyunlarda hata yavaslamalar oluyor buradaki paylasimda bunlarla karsilasirmiyim..

ts.61

ts.61

Üye
Evet geri dönebilirsin konuda flash toolun nasıl kullanıldığına dair link var bu konudada stock romlar var tek yapman gereken flash toolu öğrenmen

Hangisini flashlayacagım onu söylerseniz memnun olurum

ts.61

ts.61

Üye
Bende 4.1.b.0.431 var rootladım cwm atıp rom kuracağım sonrasında stock roma nasıl dönerim versiyon önemli değil

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Bende 4.1.b.0.431 var rootladım cwm atıp rom kuracağım sonrasında stock roma nasıl dönerim versiyon önemli değil

Konudaki stock romlardan birini flaşlaman yeterli olacaktır

asker_31

Üye
bilmeyen arkadaşlar için video ile yapılışı

Superfan

Superfan

Üye
şimdi ne oluyor bu :S

Şimdi android diğer firmaların elinden geçerek farklı romlar oluşuyor.Firmanın kendisine ait olan kendi oluşturduğu ve telefonumuza ait olan resmi - orjinal rom stock romdur.Eğer telefona çok rom atmışsan her an lazım olabilir.Bu işlerler ilgilenmiyorsan no problemo :D

asker_31

Üye
orjinal türkiye romu versiyon 2.3.4.0.42 yokmu

rene.bidner@ hotmail.com
QE4943-K24T79-KKJKKA-M2NQKW-XWVZYT-Z8DN8J-6NEN1A-UCRZ1A-EM8E7J-AV529K-ZEDV52-4EYYFV-T4UE7G-AFVAYW-77G5B4-JKNBJS-Z4MEX7-HRB2TT-N7GVF4-UBXNJS-288MXL-G5GAPU-3UQ

Rassilon

Üye
Arkadaşlar ben gb .42 sürümündeyim.Pureness rom yüklemek için ics ye geçmem gerekiyor.Bu işlemi direkt flashtool ile buradaki .562 ftf yi indirip flashlayarak yapabilir miyim yoksa pc companiondan mı güncelleme yapmam gerekiyor? kotalı net kullandığım için ikisini de deneyemem :)

Iresco

Üye
S.a hocam ben android 2.3 kullanıyorum da ne yaparsam yapayım android 4.0.4 kasıyor . bugun flashtool ile 2.3 e geri dönerken wipe data vs tam bilgim yokda zaten işlemlerinin yapıldıgını gordum. . onları yaptıgını gordum . bir kaç forumda bunların yapıldıgı takdirde kasmanın ortadan kalkacagını duydum da sence oyle birsey olur mu ? yani pc ve seus la guncellemekten bir farkı var mı cunku ne kadar orj şekilde guncellesem de telefon kastı .

Üst Alt