Sony Ericsson Xperia Arc S Siyah

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cortex47

cortex47

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson Xperia Arc S Siyah
evet arkadaşlar. ilan aşağıdadır, sorularınız olursa beklerim.

daniali

Üye
hocam pahalı satmıyon mu sıfırı 800 :D limango gittigidiyor hatta bak sitede reklam var arc s ile 822 :D

cortex47

cortex47

Üye
    Konu Sahibi
cortex47

cortex47

Üye
    Konu Sahibi
ilginç. insanlar 650'ye satıyorlar ama en ucuz. sahibinden ilanlarına bakın. Ama yine de çok ucuzlamış :D

daniali

Üye
ilginç. insanlar 650'ye satıyorlar ama en ucuz. sahibinden ilanlarına bakın. Ama yine de çok ucuzlamış :D

işte satışı baltalamak gibi olmasın ama satılmaz ancak piyasayı bilmeyene satarsın malum sony ericson ayrıldıktan sonra ellerindeki tüm ericsonlu telefonları elden çıkarma kararı aldı :D

cortex47

cortex47

Üye
    Konu Sahibi
işte satışı baltalamak gibi olmasın ama satılmaz ancak piyasayı bilmeyene satarsın malum sony ericson ayrıldıktan sonra ellerindeki tüm ericsonlu telefonları elden çıkarma kararı aldı :D

evet biraz baltalamak gibi oldu. yazmasaydın iyiydi. silinmiyor mesajlar bizim tarafımızdan :)

cesko34

cesko34

Üye
bn benim telefonumla takasa alırım ayrılma kararı olmuş olsa bile biraz sefasını surerim marka nede olsa nokia E72

cortex47

cortex47

Üye
    Konu Sahibi
bn benim telefonumla takasa alırım ayrılma kararı olmuş olsa bile biraz sefasını surerim marka nede olsa nokia E72

ne demek istediğinizi anlayamadım.

Fiyat düştü! 660 şu anki fiyatım.

cortex47

cortex47

Üye
    Konu Sahibi
telefon satılmıştır, konu kapatılabilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt