sony ericsson p990i türkçe dil SORUNU OLANLAR

Sponsorlu Bağlantılar

dost2001

dost2001

Üye
    Konu Sahibi
sony ericsson p990i türkçe dil SORUNU OLANLAR
Arkadaşlar sony ericsson p990i ye format attığınızda türkçe dili siliniyor size veriyorum . Yapmanız gereken tek şey türkçe dil dosyasını hafıza kartına doğrudan atıp telefona yüklemeniz... Kolay gelsin..

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
verecegım demissin vermemissin :)

dost2001

dost2001

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu adrese girin ... önce telefonunuzun versiyonuna bakın bu adresten sizin telefonun versiyonuna uygun olanı indirin zip ten çıkarın ve sadece türkçe olan sis dosyasını hafıza kartına atın ve telefona yükleyin kolay gelsin....

ovguyagiz

Üye
ya tamam da ben bulamadım .. sonu r7 diye başlıyo bnmkinin :( bunalr r6 napçam şimdi ben

dost2001

dost2001

Üye
    Konu Sahibi
oradaki listeye iyi bak vardır bütün versiyonlar

w205

Üye
.jar yokmu bunun ?

hacierdem

Üye
akradaslar R9G007 - R6D23 OLARAK GECIYOR SUPPORT TA YANI KODLAR BOLGENEN BOLGEYE FARKLILIK GOSTERIYOR YAADA BUNUN GIBI BISEY

sahaff42

Üye
saolasın kardeş ben hallettim :))

dost2001

dost2001

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR BÜTÜN VERSİYONLAR VAR DİKKATLİ İNCELEYİN

--------------- Ekleme ---------------

hayalletx

hayalletx

Üye
hacaom pc den kurulumu nasıl yapıyoruz bilginiz var mı

adamkara

Üye
Işte bu teşekkürler.

dost2001

dost2001

Üye
    Konu Sahibi
o verdiğim adresten versiyonunuzu seçiyorsunuz pc ye indiriyorsunuz sonrada telefonun hafıza kartına atıp kuruyorsunuz bukadar.

sametrixmurat42

Üye
tamam güzel diyorsunda rarlı olarak indirdiğin proğramı upload etsen daha güzel olmazmıydı.

dost2001

dost2001

Üye
    Konu Sahibi
tamam güzel diyorsunda rarlı olarak indirdiğin proğramı upload etsen daha güzel olmazmıydı.

Dediğin gibi rarlı dosyayı upload etseydim hem kalıcı olmazdı hemde indiren kullanıcılar bir dil paketi için onlarca dosya indirmek zorunda kalacaklardı.

sbozkurt34

Üye
o verdiğim adresten versiyonunuzu seçiyorsunuz pc ye indiriyorsunuz sonrada telefonun hafıza kartına atıp kuruyorsunuz bukadar.
üstadım konuyu hortlatıcam ama linklr malum ölü dosyalar halen varsa sizden ricam yardımcı olurmusunuz 5412088790
Mesaj birleştirildi:

üstadım konuyu hortlatıcam ama linklr malum ölü dosyalar halen varsa sizden ricam yardımcı olurmusunuz 5412088790

Üst Alt