Sony Ericson xperia ray telefon 3g video görüşme

Konu, 'Sony' kısmında bizaman tarafından paylaşıldı. Okunma: 13701 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sony Ericson xperia ray telefon 3g video görüşme

Sony ericson xperia ray telefonum var . bu telefonda 3g video görüşme var mı? önde kamera var ama nasıl video arama yapacağız ben bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. teşekkür ederim. Birde pixsel hatası garanti kapsamına girer mi?

----------Eklendi @ 19:10:58 ---------- Yazıldı @ 19:00:34 ----------

Kimse cevap vermeyecek galiba...

Yazan: bizaman
  2. Bendede aynı problem var bende çok kurcaladım ama bulamadım lütfen bilgisi olan yardımcı olabilirmi

3. yok arkadaslar. 3g bağlantı var ama 3 g görüşme yok

4. Android telefonlarda program yardımıyla görüntülü görüşme yapılabiliyor. viber gibi programlar iki telefonada kurulu olduktan sonra ücretsiz görüntülü görüşme ve mesajlaşma yapabilirsiniz

5. nasıl yanı

Sony Ericson xperia ray telefon 3g video görüşme konusuna benzer içerikler

1. sony ericson g502 3g

bu telefonun aldım 3g li diye ama bir türlü 3g yapamadım yardım edin
  2. Sony ericson Telefon (acill)

Sony ericson telefon almak istiyorum 300-350 civarı bişey ama tam karar veremedim yardımcı olursanız T700 ile C510 arasındayım bide LG KS360 var tabii kararsızım yorumlarınız ve diğer önerilerinizi bekliyorum Acill arkadaşlar:megafon:
  3. xperia ray 3g

xperia ray ile görüntülü konuşma yapabiliyor muyuz tanıtım videosunda görüntülü konuşma özelliğinin oldugunu söylüyor
  4. Sony Ericsson Xperia Ray

Konuyu yanlış yere açtıysam affola. Sony ericsson Xperia Ray alacağım. 5800 dan xperia ya geçiş bir devrim olacak benim için :d: Fakat, sorum şu. Teknosa'dan; Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji Başka bir site (şimdial); Sony...
  5. Sony Ericson Xperia Neo

Arkadaşımın teki teknosadan Sony Ericson Xperia Neo almış 5 ay önce ve teli satmayı düşünüyor telefon sağlam 500 tl ye satıyor sizce fiyatı nasıl alsam iyi olur mu?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 12:50:21